Bývalý rebel je dnes nový človek: Otcovstvo ma zmenilo

26. 07 2021 14:00 | nb
Ján Jackuliak so synčekom
Ján Jackuliak so synčekom Foto: Instagram/janjackuliak
Ján Jackuliak, Lenka Šóošová a Daro Richter
Ján Jackuliak a Braňo Deák
Ján Jackuliak s manželkou

Herec prežíva najkrajšie obdobie v živote.

Herec Ján Jackuliak bol hosťom Telerána, kde Lenke a Darovi odpremiéroval novú pesničku s názvom BA S EX. Videklip k nej je plný známych tvárí - hrajú v ňom hercovi kamaráti a kolegovia Gregor Hološka, Marek Majeský, Juraj Hrčka či Samuel Hošek, ktorý stojí aj za produkciou piesne.

Talentovaný umelec sa počas pandémie pustil do písania textov aj básní a táto pieseň je jedným z jeho výsledkov. Fanúšikov čoskoro čaká aj duet so Soňou Norisovou. Jednoducho, Jána stále viac baví Hudba. Kedysi už mal skupinu, no vydržala len dva roky. Teraz sa pustil do sólo projektu pod názvom IAN.

TIP: Nicole Scherzinger sa nekašle. Ukázala sa tak, ako si jej kolegyne netrúfnu

Okrem toho, že v Teleráne rozprával o výrobe klipu k novinke, hovoril aj o rodine. Otec synčeka Tea priznal, že ho otcovstvo veľmi zmenilo. Jackuliak bol známy rebel, teraz je však usadený a prehodnotil svoje životné priority.

Synčeka a manželku Barbaru si užíva a dbá aj na to, aby jeho syn poznal dobrú „dospelácku“ hudbu. Klasické detské pesničky u nich doma počuť nebudete. Vypočujte si rozhovor s hercom a spevákom, ktorý si rolu otca naplno užíva:

 

TIP: Horúci klip krásnej Adély. Sexy zábery v plavkách aj bozkávačky