Prekvapenie večera: Dara spôsobila rozruch

25. 08 2021 14:00 | nb
Dara spevákov osobne podporila.
Dara spevákov osobne podporila. Foto: TV Markíza
Martin Klinčúch (aka Neiru) a Matúš Kolárovský (aka Yael) s Luckou Hlaváčkovou
Martin Klinčúch (aka Neiru) a Matúš Kolárovský (aka Yael) s Darou Rolins
Martin Klinčúch (aka Neiru) a Matúš Kolárovský (aka Yael) s Darou Rolins

Toľko emócií pokope sa len tak nevidí.

Na media párty televízie Markíza nechýbalo uvedenie nových projektov nasledujúcej sezóny a viacero prekvapení. Tými najväčšími boli vystúpenia Jany Kirschner a Separa s novým duetom a premiéra pesničky Matúša Kolárovského a Martina Klinčúcha.

Práve mladí herci zo seriálu Pán profesor sú aj talentovanými hudobníkmi a vydali chytľavý singel s názvom Rosetta Stone. Tá je v slovenčine a o texty sa postarali sami speváci, každý napísal svoju vlastnú pasáž. Nechýba ani provokatívny videoklip, ktorý je pastvou pre oči.

Veľkým zážitkom však bolo aj ich vystúpenie naživo práve na spomínanej párty. Chalani mali aj veľké prekvapenie - príchod Dary Rolins, ktorá ich prišla osobne podporiť a nechýbali vrúcne slová a objatia. Okrem toho im slová uznania povedali aj Separ a Jana Kirschner.

TIP: Markíza oslavuje 25. narodeniny. Pozrite si tie najlepšie outfity z párty

Mladí speváci sa zverili s čerstvými dojmami. V tento mimoriadny večer boli plní zážitkov a pokory, lebo sa stretli so svojimi veľkými hudobnými vzormi. Priznali sa, ako sa pred nimi cítili. Pokora im rozhodne nechýba. Presvedčte sa vo videu, kde ich prekvapila aj Dara:

 

Chcete si vypočuť celú pesničku Rosetta Stone? Link na všetky streamovacie služby nájdete TU.

TIP: Ema s Alexom s bábätkom. Oteckovia budú odteraz začínať úplne inak