Markizáčka prekvapila v priamom prenose: Už to neskryje, bude mamina!

08. 10 2021 13:10 | zv
Mirka Ondrejčíková
Mirka Ondrejčíková Foto: TV Markíza

My sa pripájame ku gratulantom a prajeme najmä veľa zdravia!

Mirka Ondrejčíková sa stane prvýkrát maminou. Redaktorka spravodajstva potvrdila krásnu novinu trochu netradičným spôsobom - v priamom prenose Televíznych novín. Keď sa objavila v štúdiu v obtiahnutých šatách, už by to neskryla, ani keby veľmi chcela.

Markizáčka potom zverejnila aj fotku na sociálnych sieťach s odkazom, že ďakuje za gratulácie všetkým, ktorí si všimli, že nie je len dobre najedená. Pre náš web markiza.sk dodala, že už je v šiestom mesiaci a niektorí si to všimli už skôr.

„V začiatkoch som to oznámila len rodine, priateľom a kolegom, no posledné týždne mi píšu aj takí kamaráti a spolužiaci, ktorých som dlhšie nevidela, že si to všimli a gratulujú mi, preto som to oficiálne zverejnila aj na sociálnych sieťach. Inak sme to nijako netajili. So snúbencom sa veľmi tešíme a najskôr sme chceli síce svadbu, no pre situáciu s pandémiou sme ju odložili a nám sa pošťastil tento zázrak už teraz. Čiže bábätko sme plánovali, ale ani v tom najlepšom sne sme nečakali, že to pôjde tak rýchlo, za čo sme, samozrejme, vďační,“ povedala nám budúca mamina.

My sa pripájame ku gratulantom a prajeme najmä veľa zdravia!

Zdroj: Instagram/mirka_ondrejcikova