Kto je najlepšie oblečená osobnosť televízie Markíza? Hlasujte v našej ankete!

15. 10 2021 10:00 | markiza.sk
Kto je najlepšie oblečená osobnosť televízie Markíza? Hlasujte v našej ankete!
Kto je najlepšie oblečená osobnosť televízie Markíza? Hlasujte v našej ankete! Foto: TV Markíza
Monika Hilmerová
Kristína Svarinská
Zlatica Puškárová

Vyberte naj dámu a naj pána!

Najväčší festival módy na Slovensku Fashion LIVE! je tu! V dňoch od 15. do 17. októbra sa po ôsmy raz stretne výnimočná architektúra s módou – tentoraz v novom centre Nivy.

Fashion LIVE! je módne podujatie, ktoré sprístupňuje slovenskú a svetovú módu širokej verejnosti vďaka kolekciám ostrieľaných módnych návrhárov, ale aj nádejných mladých talentov. Počas troch prehliadkových dní si milovníci módy môžu vychutnať niekoľko prehliadok denne. Viac o programe nájdete TU.

Hlavnou témou je SILUETA a odrazí sa na vizuáloch a samotnej scéne podujatia. „Každoročne sa snažíme previazať vizuálny jazyk podujatia so scénou. Keďže chceme návštevníkov prekvapiť, zatiaľ k scéne môžem povedať len toľko, že silueta bude to prvé, čo pri jednotlivých prehliadkach uvidia,“ prezradila počas tlačovej konferencie manažérka podujatia Zora Husarčíková.

Odborná porota tohto prestížneho podujatia vybrala desať mužov a desať žien a vy môžete v našej ankete hlasovať o najlepšie oblečenú dámu a pána televíznej obrazovky.

Výsledky hlasovania vyhodnotíme v pondelok (18. októbra).

Fotografie nominovaných tvárí nájdete v galérii.