Televízia Markíza ohlásila skvelú novinku: Nastanú veľké zmeny!

18. 10 2021 16:00 | nb
Michal Borec, Zuzana Kanisová a futbalista Roman Maximilián Kollár
Michal Borec, Zuzana Kanisová a futbalista Roman Maximilián Kollár Foto: FASHION LIVE!

Na podujatí Fashion Live! to prezradil riaditeľ PR a marketingu, Michal Borec.

Na akcii Fashion Live! sa zúčastnilo množstvo známych tvárí, medzi inými aj riaditeľ PR a marketingu televízie Markíza Michal Borec so stylistkou Zuzanou Kanisovou. Dvojica je vždy skvele oblečená a inak tomu nebolo ani pri tejto príležitosti.

Zuzka s Michalom hovorili aj o udržateľnej móde a prezradili, ako sa nakladá s oblečením na televíznych nakrúcaniach. Budete prekvapení, ako to funguje v módnom kolobehu v Markíze. Aj naša televízia totiž prispieva k udržateľnosti.

„Aktuálne sme ako televízia pristúpili k celosvetovej iniciatíve ALBERT. Je to združenie, ktoré spája veľké televízne a mediálne spoločnosti celého sveta. My sme prvá spoločnosť zo strednej a východnej Európy, ktorá k tomu pristúpila. Iniciatíva podporuje tzv. green filming, čiže znižovanie zanechávania uhlíkovej stopy. Zahŕňa to ekologickejšie nakrúcania našich projektov a je to veľmi široká oblasť, ktorú ideme meniť. Doteraz sme až takto veľmi neuvažovali a teraz je ten čas, aby sme aj my prispeli k celosvetovému zlepšovaniu životného prostredia,“ oznámil Michal Borec nový krok Markízy.

Viac vo videu:

 

TIP: Fashion Live je za nami. Silný odkaz do sveta módneho priemyslu