Spevák prichádza s novinkou. Prvý singel v spolupráci s No Name

30. 11 2021 16:00 | nb
Jaro Dolník
Jaro Dolník Foto: TV Markíza
Jaro a No Name.jpg
Jaro s manželkou Evou a No Name.jpg
Jaro Dolník

Pamätáte si ho ako najstaršieho účastníka SuperStar.

Bývalý superstarista Jaro Dolník si v predchádzajúcom ročníku získal fanúšikov nielen výrazným hlasom, ale aj sympatiami. Dvojnásobný otec a manžel skúšal v tejto súťaži šťastie viackrát - v rokoch 2006, 2010 a do tretice v 2019, kde sa mu podarilo dostať sa tesne pred brány finále do TOP 26.

Aj po šou hudba ostala Jarovou vášňou a neprestal na sebe pracovať, práve naopak. Na svete je aktuálne jeho nový singel s názvom Chybíš, na ktorom pracoval s členmi No Name. Tí mu dokonca pieseň napísali.

Jaro patril k fanúšikom skupiny No Name od začiatku ich pôsobenia a boli mu vzorom a inšpiráciou. Aj preto sa hudbe začal venovať a napokon sa až trikrát prihlásil do SuperStar. Dnes je vychádzajúcou hviezdou českej hudobnej scény a svoj talent dokazuje práve v novinke.

TIP: Timotej zo SuperStar zamilovaný až po uši. Ukázal novú frajerku

Spevák hrá na elektrickú gitaru aj bicie, hudbe sa venuje od 17 rokov. Má skúsenosti aj s muzikálom a za sebou viacero spoluprác s hudobníkmi ako Vojta Dyk, Matěj Ruppert, Svetlana Rymarenko či Oskar Rózsa. S No Name sa spoznal pred rokmi ešte ako ich fanúšik pod pódiom. Aj Igor Timko si naňho dobre spomína.

„Jaro bol skutočne neprehliadnuteľný. Nielen výškou, ale aj hlasovým prejavom. Bol pre nás stelesnením toho, prečo milujeme hrať koncerty aj pre našich západných susedov. Je úprimný a má zápal pre vec. Aj keď jeho prvú pesničku z pripravovaného albumu sme napísali my, som si istý, že ďalšie, ktoré sú jeho autorské, budú skvelé. Stále nás bombarduje vlastnými nápadmi a je mu jasné, rovako ako nám, že pre každého interpreta je zásadným zlomom v kariére vlastná tvorba,“ hovorí Igor.

Vypočujte si prvý singel Jara Dolníka:KVÍZ: Ako dobre poznáte šou Love Island?

Nenechajte si ujsť finálové kolá SuperStar každú nedeľu na Markíze!