Marek Fašiang v napätí: Zo živého vysielania utekal rovno do pôrodnice

02. 12 2021 08:30 | lch
Marek a Kvetka
Marek a Kvetka Foto: TV Markíza
Deň s Nadáciou Markíza
Deň s Nadáciou Markíza
Deň s Nadáciou Markíza

Marekova partnerka mu dcérku porodí čochvíľa.

Obľúbený seriálový Otecko Marek Fašiang si vo štvrtok (2. decembra) ráno vyskúšal po prvý raz moderovanie Telerána. Moderátorskou partnerkou mu po celý čas bola Kvetka Horváthová a dvojica takto spoločne odmoderovala celé ráno. Stalo sa tak pri príležitosti už ôsmeho ročníka Dňa s Nadáciou Markíza, ktorý odštartovalo práve Teleráno.

Cieľom tohtoročnej zbierky je vyzbierať čo najviac financií na podporu témy a riešenia problémov detského duševného zdravia a upriamiť pozornosť na túto tému. Chceme pomôcť zlepšiť podmienky na liečbu nielen detským pacientom, ale aj na prácu odborníkov, ktorí sa o nich starajú priamo Klinike detskej psychiatrie LF UK a NÚDCH v Bratislave.

Marek s Kvetkou

DSC08468.jpeg
Foto: TV Markíza
 

Kvetka sa s Marekom na záver vysielania rozlúčila so slovami: „Jeden moderátorský pôrod máš už za sebou a jeden možno dnes pred sebou. Marekova partnerka Terka je už v pôrodnici. Marek odtiaľto uteká rovno do pôrodnice. Držíme vám palce.“

Pozrite si video:

 

Ako môžete pomôcť?

Podporiť zbierku môžete prostredníctvom SMS zaslanej v tvare: DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877 (v sieti všetkých operátorov, pričom cena jednej SMS je 2 eurá). Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov.

Ľubovoľným príspevkom priamo na číslo účtu verejnej zbierky: SK35 1111 0000 0003 3322 2031 alebo aj jednoduchým darovaním online priamo cez darovací formulár tu: https://nadacia.markiza.sk/darovaci-formular