Fanúšikovia Eriky Judínyovej sa dočkali ďalšej skvelej správy

08. 12 2021 09:30 | markiza.sk
Moderátorka Smotánky Erika Judínyová
Moderátorka Smotánky Erika Judínyová Foto: Markíza

Moderátorka Smotánky sa rozhodla pre veľkú zmenu.

Sociálne siete sa, či už chtiac alebo nechtiac, stali súčasťou našich životov. Niektorí prostredníctvom nich iba komunikujú so svojou rodinou, priateľmi či známymi, iní ich využívajú ako pracovný nástroj a niekto na propagáciu či jednoducho na spojenie s virtuálnym svetom.

Najmä u známych ľudí sa fanúšikovia tešia, keď svojho obľúbenca alebo obľúbenkyňu môžu vidieť aj inak ako z filmového plátna, módnej prehliadky, na ktorej sa zúčastnia, či z rôznych rozhovorov a šou. Predsa len na sociálnych sieťach sú ľudia viac otvorení a tým, ktorí ich sledujú, dovolia uvidieť viac z ich súkromného života.

Nielen vo svete, ale aj u nás na Slovensku sú takí, ktorý tomuto trendu neprepadli okamžite a dlho s vytvorením konta na sociálnej sieti otáľali (a niektorých stále na sociálnych sieťach nenájdeme). Zmeniť to sa rozhodla aj moderátorka nasledovanejšej slovenskej šoubiznisovej relácie Erika Judínyová.

Moderátorka Smotánky Erika Judínyová
Foto: Markíza
 

„S Instagramom som dlho čakala, ale doba rýchlo napreduje a ak človek pôsobí v šoubiznise, stáva sa to pomaly nevyhnutné,“ povedala pre markiza.sk mama 1,5-ročnej dcérky Elly.

Prečo sa rozhodla založiť si konto na sociálnej sieti? „Mojím hlavným cieľom je mať bližší kontakt s fanúšikmi a divákmi, pretože ma zaujíma aj ich názor,“ priznala a na otázku, či je niečo, čo na Instagrame nezverejní, odpovedala: „To sa všetko ešte vykreuje, uvidíme, na čo budú zvedaví.“

Prvý príspevok Eriky Judínyovej na Instagrame, ktorým zároveň popriala všetkým príjemné prežitie adventu:

Erika Judínyová na Instagrame
Foto: Instagram/erikajudinyova