Monika Bagárová prehovorila. Skutočný dátum rozchodu a kam išli milióny

07. 01 2022 11:30 | markiza.sk
Monika Bagárová prehovorila. Skutočný dátum rozchodu a kam išli milióny
Monika Bagárová prehovorila. Skutočný dátum rozchodu a kam išli milióny Foto: Instagram/ Monika Bagárová

Speváčka stavia s rodičmi dom neďaleko Brna.

O tom, že speváčka Monika Bagárová a MMA zápasník Makhmud Muradov už netvoria pár, sa šepkalo niekoľko týždňov. Speváčka a porotkyňa SuperStar sa však usmievala na všetky strany a bolesť z krachu vzťahu nedala najavo. Až počas vianočných sviatkov na Instagrame potvrdila, že s Machom už netvoria pár. Dôvody si nechala dvojica pre seba, čo však spustilo lavínu špekulácií.

Monika tak objasnila niekoľko vecí pre portál extra.cz. „S Machom sme sa rozišli pred necelým mesiacom. Pozemok som kúpila, pretože staviam spoločne s rodičmi dom, kde budem mať aj svoje nahrávacie štúdio a kde bude mať Ruminka svoje zázemie, keď začnem poriadne koncertovať a pracovať,“ uviedla na margo zverejnených informácií, že začiatkom septembra podpísala kúpnu zmluvu na pozemok neďaleko Brna.

Nákup pozemku riešila ešte v tom čase po konzultácii s Makhmudom. „Pozemok sa riešil dlhší čas a Mach o tom vie od samého začiatku, je to investícia a budúcnosť, tak ako Mach rovnako kupuje a investuje v Uzbekistane,“ dodala.

Vyzerá to tak, že dvojica sa k sebe správa priateľsky a snaží sa spolu vychádzať aj kvôli dcérke. Pred pár dňami ich totiž Makhmud navštívil. FOTKY nájdete TU.