Lucii Mokráňovej praskol implantát: Nutná operácia, ženám posiela dôležitý odkaz

12. 01 2022 10:45 | markiza.sk
Lucia Mokráňová
Lucia Mokráňová Foto: Instagram/luciamokranova

Fitneska neskrýva strach.

Lucia Mokráňová musí ísť nutne na operáciu! Fitneske a bývalej účastníčke reality šou Farma totiž praskol implantát. Našťastie sa na to prišlo v pravej chvíli.

„Môj doktor ma poslal na preventívne vyšetrenie prsníkov, pretože som nebola dlho. Keď sa ma spýtal, kedy som bola naposledy, tak som sa zamyslela a povedala som, že vlastne ani neviem, možno päť rokov dozadu,“ povedala pre markiza.sk.

Lekár jej následne povedal, aby sa objednala na sono prsníkov, kde zistili, že má pravdepodobne prasknutý implantát. „Pýtali sa ma, či nemám bolesti a prečo som neprišla skôr, lebo je to veľmi nebezpečné,“ pokračovala. Odtiaľ ju urgentne poslali na vyšetrenie do Brna.

Tam sa následne potvrdilo, že silikón je prasknutý a musí súrne absolvovať reoperáciu. „Našťastie, nie je prasknutý tak, žeby mi z neho niečo vytekalo,“ odľahlo jej.

Nasledovalo hľadanie kliniky, kde bude absolvovať reoperáciu. Termín má 19. januára. Ako priznala, má strach. „Bude to náročné, pretože nebudem s Talinkou. Prvý týždeň mi ju bude strážiť moja mama a o mňa sa bude starať môj priateľ Martin,“ povedala mama jedenapolročnej dcérky. Okrem toho nám priznala, že má nízky prah bolesti. „Sama som zvedavá, ako to zvládnem,“ priznala pre markiza.sk.

Pre ženy, ktoré absolvovali plastickú operáciu pŕs, má dôležitý odkaz. „Aby nepodceňovali pravidelné kontroly, to neznamená, že keď nič nebolí, že nám nič nie je. Všade o tom čítam, ako mám chodiť pravidelne na kontroly, mám to v hlave, ale vždy som si povedala, nič ma nebolí, nič mi nie je, veď som zdravá. Neodkladajte pravidelné kontroly, pretože niekedy môže byť neskoro,“ dodala Lucka.

Lucii držíme palce, aby všetko dobre dopadlo, a následne skoré uzdravenie!

zdroj: Instagram/luciamokranova