Prvé meno novej série Let's Dance potvrdené: Jedna z najúspešnejších Sloveniek!

22. 01 2022 09:00 | nb
Dominika Cibulková
Dominika Cibulková Foto: Instagram/domicibulkova

S tancovaním skúsenosti zatiaľ nemá, no ponuku prijala bez jediného zaváhania.

Na obrazovky Markízy príde už túto jar obľúbená tanečná šou Let's Dance. Známe tváre s profesionálnymi tanečníkmi po boku budú týždeň čo týždeň súťažiť, učiť sa nové tance a vo finále jedna tanečná dvojica získa víťazstvo.

Čoskoro budú známe všetky mená účastníkov, no už teraz je jasné, že to bude poriadne hviezdna zostava! Prvým menom, ktoré televízia Markíza potvrdzuje, je jedna z najúspešnejších Sloveniek, tenistka Dominika Cibulková.

„Veľmi sa teším na novú sériu Let's Dance a na to, že v nej budem súťažiť. Je to veľká výzva, na ktorú sa teším, pretože viete, že som veľký bojovník a mám rada výzvy. Úprimne priznávam, že som nikdy netancovala a ani som nemala túto ambíciu. Keď som však videla, aký tím ľudí pracuje na tejto šou, neváhala som! Tak POME na to, teším sa na vás,“ odkazuje nadšená Dominika.

TIP: Marek Fašiang o druhom dieťati a termíne svadby. Povedal, kedy sa ožení

Teší sa aj režisér a kreatívny producent projektu Pepe Majeský. „Je skvelou správou, že Dominika súhlasila s účinkovaním a bude súčasťou výpravnej šou, ktorá sa na obrazovky Markízy vracia po piatich rokoch. Dominika je prvou hviezdou, ktorá je dôkazom, že tento ročník bude v zostave účinkujúcich veľmi silný. Zábavná a pritom elegantná šou potrebuje zdravú dávku súťaživosti a ja pevne verím, že Dominika hodenú rukavicu patrične zodvihne a potrápi svojich súperov,“ vyjadril sa.

„Sme veľmi radi, že Dominika Cibuľková prijala ponuku účinkovať v našej veľkolepej šou. Jej úspešné pôsobenie na tenisovom kurte všetci dobre poznajú. Teraz bude mať príležitosť predviesť to, ako sa vie obracať aj na tanečnom parkete a súčasne pritom zabojovať o titul jeho kráľovnej,“ dodáva PR oddelenie televízie. Diváci sa v nadchádzajúcom ročníku majú na čo tešiť!

TIP: Herec verejne ohovoril slávnu kolegyňu. Pracovať s ňou bolo peklo