Nebojácna Kika Kövešová prijala ďalšiu výzvu: Ako ju zvládne?

24. 01 2022 16:00 | markiza.sk
Kristína Kövešová
Kristína Kövešová Foto: Instagram/kristinakovesova

Markizácka redaktorka si zahrá vo filme.

Po úspechoch kinohitov Všetko alebo nič a Príliš osobná známosť prichádza na plátna tretí celovečerný film z pera obľúbenej autorky. Komédia na motívy knižného bestselleru Evity Twardzik - V lete ti poviem, ako sa mám - mapuje životy partie štyridsiatnikov, ktorí sa kamarátia od detstva a dodnes sa stretávajú už spolu so svojimi rodinami. Ich osudy spoznáte o dva mesiace v kinách, film má naplánovanú premiéru na 14. februára 2022.

Vo filme si zahrá aj Kika Kövešová

Jednu z epizódnych postáv si vo filme zahrala aj naša redaktorka Kika Kövešová. Pre nebojácnu redaktorku to nie je prvýkrát, čo sa postavila pred televízne kamery. „Už som si zahrala v Susedoch a aj v seriáli Oteckovia,“ prezradila nám Kika na nakrúcaní. Vo filme V lete ti poviem, ako sa mám si Kika zahrá samu seba.

Pozrite si rozhovor s Kikou a dozviete sa, aké mala pocity na pľaci a ako sa cítila pred televíznymi kamerami.

 

Pozrite si trailer na film V lete ti poviem, ako sa mám:


Zdroj: YouTube/V lete ti poviem, ako sa mám

O filme

Film V lete ti poviem, ako sa mám je o partii priateľov, ktorých snaženie smeruje k jedinému cieľu - „Byť šťastný“. Napriek tomu sa medzi nimi začínajú objavovať tajomstvá, ktoré ich životy navždy zmenia. Príbeh je spleťou vzťahov, reálnych a zároveň vtipných situácií, ktoré prináša život sám. V komédii sa preto nájdu všetci. Každá z hlavných postáv má svoj unikátny príbeh a charakter. „Bolo neuveriteľné, ako sa pri prvých premietaniach pre rôzne ženy z nášho okolia každá z nich našla v inej postave. Každá sa usmievala na inom mieste, slzy tiekli inokedy,“ približuje autorka scenáru Evita Twardzik.

Film vznikal v koprodukcii troch krajín – Slovenska, Česka a Rumunska. V hlavných úlohách uvidíte domácich hercov Petru Vajdovú, Soňu Norisovú, Dominiku Morávkovú, Annu Šiškovú, Mariána Miezgu a Jána Koleníka. České zastúpenie reprezentujú Tereza Kostková, Simona Babčáková, Martin Hofmann, Ondřej Sokol a Jaroslav Plesl.