Náš moderátor ohuruje telom na pláži: Jeho priznanie však vnáša slzy do očí...

27. 01 2022 16:00 | zv
Vratko Sirági
Vratko Sirági Foto: Instagram/vartkos
Vratko si užíva Maldivy
Vratko si užíva Maldivy
Vratko si užíva Maldivy

Prečítajte si ho.

Mnohí Slováci vyrazili za teplom do zahraničia a v tejto ťažkej dobe si užívajú chvíle plné radosti bez starostí a čerpajú energiu zo slnka a mora. Medzi nimi je aj náš moderátor Vratko Sirági, ktorý s priateľmi a jeho maminou odcestoval na Maldivy.

Markizák je známy tým, že holduje aktívnemu životnému štýlu a na jeho bruchu by sme mohli aj syr nastrúhať, také má tehličky. Vyšportované telo „predvádza“ aj na pláži, ktorá pripomína raj na Zemi. Okrem opaľovania a kúpania si však užíva ešte niečo, čo je pre neho oveľa podstatnejšie. A to je prítomnosť jeho milovanej maminy.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

Vratko okrem krásnych fotiek zverejnil aj priznanie, ktoré vháňa slzy do očí. Priznal sa, že rodičia môžu byť pre nás samozrejmosťou, no v skutočnosti sú pre nás tou najväčšou vzácnosťou. Na krásnom mieste si uvedomil, že to najkrajšie, čo si vedia dať, je čas.

„Rodičia. Ich vzácnosť si veľakrát ani neuvedomujeme, väčšinu života ich berieme ako samozrejmosť. Poviem vám, má môj obdiv aj rešpekt. Nikdy by mi nenapadlo, že sa raz spolu ocitneme na jednom z najkrajších miest na tomto svete. Bojí sa vody, má panický strach z lietania, je klaustrofobička, no napriek tomu je tu dnes so mnou. Veľa sa smejeme, stále sa musíme občas uštipnúť, či to tu je naozaj skutočné a vieme jedno - to najkrajšie, čo si vieme dať, je náš čas a ja som šťastný, že z toho nášho spoločného tu budú motýle v bruchu lietať ešte veľmi dlho,“ napísal Vratko.

zdroj: Instagram/vratko_s