Na vydieranie Dominiky Kavaschovej reaguje aj Studenková: Stalo sa jej to isté!

28. 01 2022 17:00 | markiza.sk
Zdena Studenková
Zdena Studenková Foto: Facebook/Braňo Kostka

To, čo sa momentálne deje Dominike, ju pobúrilo.

Dominika Kavaschová zverejnila viacero videí prostredníctvom príbehov na Instagrame, kde opísala, ako pre intímne fotky, ktoré jej ukradli, čelí vydieraniu.

Herečka povedala, že jej pred pár dňami niekto napísal správu. Až neskôr si všimla, že ide o staršiu správu. Dotyčná osoba v nej uviedla, že má Dominikine intímne fotky. To úplne odignorovala, pretože si v tej chvíli neuvedomila, že také fotografie vôbec má.

O pár dní neskôr jej ich však daný človek poslal. „Vtedy som si uvedomila, že mám intímne fotky. Dala by som aj ruku do ohňa, že som tie fotky dokonca aj vymazala, čiže neviem, ako sa k nim ten človek dostal,“ povedala herečka v príbehu. Nevie, či ide o ženu alebo o muža. Dominika nespala už niekoľko nocí, a preto sa rozhodla, že s tým vyjde na verejnosť. Dotyčná osoba ju začala vydierať, chce od nej peniaze. Sumu nekonkretizovala, no povedala, že to „nie je malá suma“. Všetkým odkázala, aby si „dávali bacha“, pretože také hnusné veci sa naozaj dejú.

Zdene Studenkovej sa stalo to isté

Na jej videá zareagovala aj Zdena Studenková, ktorú táto situácia pobúrila. Herečka zverejnila video na Facebooku jej partnera Braňa Kostku a opisuje v ňom, že jej sa stalo to isté. „Ja som tiež dostala niekoľko výhražných mailov, že na mňa niečo majú, že mám zaplatiť určitú sumu. Nie som si vôbec vedomá toho, že by niekto mohol mať nejaké moje fotografie, ktoré by boli takého druhu, ako spomínala Dominika. Napriek tomu si myslím, že je hrozné, že ten človek to skúšal aj na mňa. Že sa zľaknem, že možno niekde niečo objaví, no neobjaví nič. Pridávam sa k tomu, čo povedala Dominika a vyzývam ľudí, aby boli obozretní a dávali si pozor, čo si nahrávajú a čo zdieľajú,“ povedala herečka.

Pozrite si celé vyjadrenie Zdeny Studenkovej:

Zdroj: Facebook/Braňo Kostka