Tina na najnovších fotkách: Neskutočne žiari a má na to úžasný dôvod

25. 05 2022 14:30 | zv
Tina a Zuzka Kubovčíková Šebová
Tina a Zuzka Kubovčíková Šebová Foto: Instagram/tinaslovakia, Katarína Šlesarová

Prečítajte si jej vyznanie.

Ako sa hovorí, na dobré sa oplatí čakať. Fanúšikovia Tiny sa s touto vetou určite stopercentne stotožňujú a nemôžu byť šťastnejší, keď svoj idol opäť vidia vystupovať a žiariť na pódiu. Tina na Instagrame zverejnila svoje najnovšie snímky z koncertu, pod ktorými sa strieda jeden obdivnejší komentár za druhým.

Speváčka vyzerá úžasne a na prvý pohľad je vidieť, že prežíva spokojné obdobie. Určite za to môže aj energia, ktorú dostáva z koncertov. Sama sa v popise k fotkám priznala, že má pocit, že pauzu od hudby akoby ani nemala.

Tina má skvelú podporu od fanúšikov a veľmi si to váži. „Ďakujem, že už toľké roky cítim vašu podporu. Ďakujem, že mi dôverujete a dávate pocit, že to má zmysel. Ďakujem, že aj po tom, čo som sa na dlhšiu dobu stiahla, ste stále tu akoby žiadna pauza nebola,“ napísala.

Za Tinu a aj iných skvelých slovenských hudobníkov môžete stále hlasovať aj v ankete SOWA

Zdroj: Instagram/tinaslovakia

Po prvých dvoch ročníkoch najväčšej ankety v online priestore na Slovensku prichádza v poradí tretí ročník Social Awards Slovakia (SOWA). Hlavnou myšlienkou ankety je aj tentoraz: „S vplyvom prichádza zodpovednosť“.

Diváci a fanúšikovia môžu stále hlasovať v celkovo 11 kategóriách, pričom do finále postúpia prví traja z každej kategórie. Slávnostný galavečer sa uskutoční už 4. júna 2022 naživo v bratislavskej Incheba Expo Aréne. Vôbec prvýkrát sa spoločne za moderátorský mikrofón postaví nová dvojica. Organizátori sa rozhodli pre Zuzanu Kubovčíkovú Šebovú a Viktora Vinczeho. Tí sa tak na javisku spoločne predstavia v živom prenose, ktorý odvysiela Televízia Markíza.

Galavečer Social Awards Slovakia si nenechajte ujsť už v sobotu 4. júna na Markíze.