Deň detí v podaní hviezd: Známe tváre nás pustili do ich súkromia

01. 06 2022 17:05 | kf
Zuzka a Dominika rozdávali zmrzlinu
Zuzka a Dominika rozdávali zmrzlinu Foto: TV Markíza
Krištof Králik a Martin Klinčúch
Moderátori Telerána rozdávali zmrzlinu
Dominika Cibulková, Mirka Almásy, Zuzka Šebová

Z niektorých zážitkov vám padne sánka.

Prvý jún patrí deťom a oslavujú ich po celom svete. Nie je to inak ani na Slovensku. Aj známe tváre doprajú svojim deťom nezabudnuteľné zážitky. Niekto oslavuje vo veľkom štýle, iní sú viac konzervatívni.

Vďaka Nadácii Markíza a I nonni cremeria sa nielen deti, ale aj dospelí môžu stretnúť so známymi tvárami v uliciach Bratislavy, kde ich s radosťou obslúžia a naberú chutnú zmrzlinu. Aj naša redakcia sa bola pozrieť na tejto charitatívnej udalosti, kde sme vyspovedali hviezdy ako Dominiku Cibulkovú, Zuzanu Kubovčíkovú Šebovú či Lenku Šóošovú.

Zuzkine detstvo bolo ako sen všetkých detí

„Ja som mala veselé detstvo. Moji rodičia mali bufet v Senci a veľkú nafukovaciu žirafu na skákanie. S tým sme cestovali po celom Slovensku. Ja som niektoré veci, o ktorých deti snívajú, zažívala vlastne dosť často,“ povedala Zuzka Kubovčíková Šebová pre markiza.sk.

Dominika s Jakubkom Deň detí ešte neoslavuje

„Neoslavujeme ešte Deň detí, keďže Jakubko bude mať o dva týždne iba dva roky, takže neprežívame to tak ako narodeniny či Vianoce, ale na budúci rok to už bude iné,“ prezradila nám Dominika.

Aké sú ich najkrajšie spomienky na detstvo, aké prekvapenie pripravili pre ich ratolesti, a ako im to išlo za zmrzlinovým pultom, sa dozviete v rozhovore.