Zuzka Kubovčíková Šebová o moderovaní SOWA: Totálny stres a panika!

06. 06 2022 16:00 | kf
Viktor Vincze a Zuzana Kubovčíková Šebová
Viktor Vincze a Zuzana Kubovčíková Šebová Foto: TV Markíza

Viktor Vincze ešte deň pred vysielaním nevedel, čo sa bude diať.

Udeľovanie cien Social Awards Slovakia sa prvýkrát vysielala v priamom prenose na Markíze. Moderátorskú dvojicu tvorili Zuzana Kubovčíková Šebová a Viktor Vincze. Herečka mala moderátorský debut a priznala sa, že mala predtým veľký rešpekt.

TIP na článok: Hrubá čiara za minulosťou. Tina vysvetlila, čo sa stalo!

„Po vysielaní mi už opadla tréma, ale počas vysielania bola naozaj veľká. Som šťastná, že som mohla moderovať práve s Viktorom, lebo mi veľakrát kryl chrbát,“ povedala nám Zuzka po prenose.

„Stres nastal u mňa v momente, keď mi volali z produkcie, že idem moderovať tento galavečer. Celá príprava bola stresujúca, lebo my so Zuzkou sme sa k tomu stretli len deň pred samotným vysielaním. Dovtedy som ani nevedel, ako je to vymyslené a čo tu ideme robiť,“ dodal Viktor.

Samotný organizátor Števo Šperka zažíval obrovský stres. „Spotený som bol až za ušami, aby všetko dobre dopadlo. Už je to za nami a myslím si, že to dopadlo veľmi dobre. Pre mňa osobne bolo najstresujúcejšie a najťažšie to, aby som zohnal peniaze na galavečer a dal dokopy celý tím ľudí,“ prezradil Števo.

Aké stresové momenty zažívali moderátori počas živého prenosu a či uvidíme ešte Zuzku v úlohe moderátorky, sa dozviete v rozhovore.