Moderátorka čaká bábätko: Manželovi to oznámila originálne

28. 06 2022 18:50 , článok bol aktualizovaný 29. 06 2022 09:55 | markiza.sk
Miška Homolková je tehotná
Miška Homolková je tehotná Foto: Jozef Buhaj

Prezradila nám aj to, kedy by sa bábätko mala narodiť.

Rok 2022 je definitívne jedným z najkrajších (ak nie najkrajší) v jej živote. Moderátorka Miška Kertészová, dnes už Homolková, sa len pred pár týždňami vydala, keď si za manžela zobrala svojho partnera Romana.

Dnes je už jasné, že zamilovaní mladomanželia budú čoskoro traja. Miška sa so svojimi priateľmi a fanúšikmi podelila na sociálnej sieti o fotografiu, na ktorej vidieť jej tehotenské bruško. „Stala sa nám láska a postupne rastie. Budeme traja,“ napísala v popise snímky, o ktorú sa postaral Jozef Buhaj.

„Ja som to Romanovi nakreslila na takú kriedovú stenu, ktorú máme doma. Medzi naše dve nakreslené postavičky som načrtla tretiu a povedala mu, keď prišiel domov, že niečo je u nás doma inak, nech hľadá. Tak hľadal a hľadal,“ povedala so smiechom pre markiza.sk. „Potom sme to oznámili len najbližším a veľmi sme si to všetci užívali,“ dodala pre nás moderátorka.

Kedy sa mladomanželia dočkajú dieťatka? „Bábätko by sa malo narodiť začiatkom zimy,“ potvrdila pre markiza.sk. Mená ešte vybraté nemajú. „Môžu mi čitatelia poradiť,“ dodala s úsmevom.

Gratulujeme a želáme celej rodine veľa, veľa zdravia!

zdroj: Instagram/mishuls