Dominika Kavaschová prosí o radu. Pre toto zostarla o 20 rokov

04. 07 2022 15:00 | markiza.sk
Dominika Kavaschová
Dominika Kavaschová Foto: Instagram/donda_kawa

S úprimnou herečkou sa stotožnia mnohé ženy.

Dominika Kavaschová si naplno užíva materstvo a aktuálne už aj dovolenku s partnerom Danielom Fischerom a dcérkou Maiou. Úprimná herečka, ktorá si dala od hrania pre materské povinnosti pauzu, je však veľmi aktívna na Instagrame, kde sa často radí so svojimi followermi a delí sa o každodenné radosti aj starosti materskej dovolenky.

Tak sa stalo aj teraz, tesne pred odchodom na dovolenku, kedy Dominika ešte nevedela, či sa tam vôbec dostanú. Vyliala si srdce a priznala, že posledné dni doslova prežíva. Môže za to uspávanie dcérky.

TIP: Do noci v klube. Sexy Nela Pocisková po boku mladšieho muža žiari

„Učím Maiu zaspávať samu v postieľke. Mamky, ktoré ste to skúšali, isto viete, že je to masaker. Neznášam ten pocit, keď plače a rukami sa ku mne naťahuje a opakuje prosebne mama, mama a ja sa cítim zle, že jej ubližujem. Neznášam tie výčitky. Poviem vám, podarilo sa. Niekoľkokrát som zlyhala, ale potom som si povedala dosť! A nepoľavila som. Zaspáva už len v postieľke,“ pochválila sa herečka, pre ktorú nový spánkový režim dcérky znamenal aj veľké vyčerpanie.

Herečka otvorene napísala, že sa cíti, akoby zostarla o 20 rokov a okrem toho sa snaží odvyknúť Maiu od nočného dojčenia. To je však pre ňu ešte nesplnená misia. „Každú noc som zatiaľ zlyhala a neuniesla to nariekanie. Dieťa plače dve tri hodiny a vy si hovoríte, že to dáte, ale nakoniec sa zrútite a nedáte,“ pokračovala v opise aktuálneho stavu.

TIP: Slávny pár ohlásil krásnu správu. Speváčka je tehotná

Priznala aj to, že si ráno často poplače a často sa cíti, že zlyháva. Vyjadrila tiež obdiv všetkým mamám a vypýtala si rady. „Veľmi sa teším na moment, kedy sa na tom raz zasmejem,“ dodala úprimná herečka. Jej otvorenosť a opis situácií, aké by hociktorá iná známa osobnosť nikdy nezverejnila, si vždy vyslúži množstvo podporných komentárov a správ, ktoré milujúca mamina často vyskúša.

Zdroj: Instagram/donda_kawa

TIP: Nevyšlo to ani druhýkrát. Monika Bagárová oznámila definitívny rozchod