Veľká novinka v živote Simony Salátovej: Komička má veľký dôvod na radosť

11. 07 2022 11:00 | markiza.sk
Veľká novinka v živote Simony Salátovej: Komička má veľký dôvod na radosť
Veľká novinka v živote Simony Salátovej: Komička má veľký dôvod na radosť Foto: Instagram/ simonacomedy

Poskytla nám exkluzívny rozhovor.

Komička Simona Salátová patrí na Slovensku k špičke stand-up humoru. Humoru sa u nás venuje viac mužov ako žien a teraz dostáva nežnejšie pohlavie viac priestoru. Simona sa predstaví v špeciálnom predstavení, kde ukáže, čo je v nej. Na Voyo vám predstavujeme prvý slovenský comedy stand-up špeciál, ktorý má názov Simona Donaha!

Simona sa na svoju špeciálnu premiéru veľmi tešila. „Som plná očakávaní, aké to bude a ako to ľudia zoberú. Otvorila som niekoľko fliaš šampanského, vlastne robím to dodnes, aby som nezanedbala pamiatku na to, že práve ja som bola vybratá, takže výborné to je,“ prezradila nám s úsmevom ešte pred šou.

Komička sa teší, že práve ona môže ponúknuť ľuďom pohľad na to, ako sa takéto šou robia v zahraničí a majú tam oveľa väčšiu tradíciu: „Nájdete tam veľa zo mňa, moje osobné skúsenosti a pomerne veľa rozhorčených pohľadov na svet.“ Žien komičiek je na Slovensku veľmi málo, prevahu na stand-up pódiách majú skôr muži. Čo hovorí Simona na to, že si vybrali práve ju ako ženu?

Pozrite si rozhovor so Simonou:

Simona donaha!

Prvý ženský comedy špeciál na Slovensku a rovno Donaha! Vyše hodinový „striptíz duše“ v podaní komičky Simony Salátovej, ktorá sa zamýšľa nad telom, vzťahmi, feministkami, mužmi i turistikou. Stand-up comedy šou nesie motto: „Občas sa treba z problémov povyzliekať, a to donaha-ha.”

Špeciál Simona donaha si môžete pozrieť iba na Voyo!