Bývalý Moniky Bagárovej má veľký problém: Tak skoro dcérku neuvidí

01. 08 2022 13:30 | zv
Makhmud a Ruminka
Makhmud a Ruminka Foto: Instagram/makhmud_muradov

Makhmud Muradov sa to snaží riešiť, aby to trvalo čo najmenej.

Bývalý priateľ Moniky Bagárovej a otec jej jediného dieťaťa Ruminky, Makhmud Muradov, má zákaz vstúpiť do Európy. MMA zápasník sa tak nevie dostať do Českej republiky, ktorá mu odobrala víza, a nemôže sa stretnúť so svojou dvojročnou dcérkou. Pre redakciu extra.cz sa vyjadril, čo sa stalo.

„Zrušili mi víza do Európy. Vraj som nebezpečný pre Českú republiku a pre verejnosť. Neviem prečo, ani neviem, z akých dôvodov,“ povedal Makhmud pre extra.cz.. Zápasník sa v minulosti snažil získať v Česku, kde žije 12 rokov, trvalé bydlisko, no nepodarilo sa mu to. Podľa jeho slov to trvá šesť až sedem rokov.

Zdroj:Instagram/makhmud_muradov

„Všetko, čo som robil 12 rokov, makal, pracoval, tak mi v jeden deň zobrali. Budem však opäť žiadať o víza a budem sa súdiť a verím tomu, že ten súd vyhrám, nemajú totiž dôvod, prečo by ma nepustili a vyhodili odtiaľ. Najskôr však budem žiadať o iné víza, do Európy. Snáď tak budem môcť byť čoskoro s dcérou v Európe, povedal.

Okrem toho, že nemôže vidieť svoje dievčatko, mu zákaz vstupu do Európy poriadne skomplikoval aj kariéru. Zápas, ktorý mal mať 3. septembra vo Francúzsku a pre ktorý poriadne makal, museli zrušiť. Nakoniec sa presunie do Abú Dhabí a uskutoční sa v októbri.

Zdroj:Instagram/makhmud_muradov