Stále šťastní a zamilovaní! Kristína Svarinská a Explo po dlhom čase v spoločnosti

01. 08 2022 13:45 | markiza.sk
Kristína Svarinská
Kristína Svarinská Foto: Profimedia.sk
Kristína Svarinská na premiére filmu Striedavka
Kristína Svarinská na premiére filmu Striedavka
Kristína Svarinská na premiére filmu Striedavka

Kristína účinkuje v najnovšom filme Striedavka.

V nedeľu 31. júla mal v pražskom zábavnom centre Toboga fantasy na Zličíne premiéru film Striedavka od režiséra Petra Nikolaeva. Jednu z hlavných postáv vo filme stvárnila naša pôvabná herečka Kristína Svarinská.

Kristína neprišla na premiéru sama. Po jej boku bol youtuber Peter Altof, známy ako Expl0ited. Pár si padol do oka počas Let's Dance, kde Kristína tancovala a Explo chodil na šou ako divák. Táto dvojica mnohých prekvapila, ale je vidieť, že si neskutočne sadli a funguje to medzi nimi skvele. Peter a Kristína sa po dlhšom čase objavili na spoločenskej akcii. Stále sú rovnako usmiati, šťastní a zamilovaní.

FOTOGRAFIE NÁJDETE V GALÉRII!

„Neviem, či išlo o lásku na prvý pohľad, ale určite o okúzlenie na prvý pohľad. Zoznámili sme sa hneď v prvom kole, kde Peter sedel ako divák a od tej doby sme spolu. Súťaž mi do živote priniesla omnoho viac, než by som si dokázala predstaviť. Aj keď som vypadla, mala som pocit výhry, pretože sme sa stretli,“ prezradila herečka.

TIP: Pozrite si Kristínu v hlavnej úlohe v rozprávke Najlepší priateľ už teraz na Voyo!

Kristína si v rozhovore pre super.cz zaspomínala aj na účinkovanie v tanečnej šou. „Milujem tanec, od začiatku som hovorila, že som spontánny tanečník. Postavím sa na parket a tancujem a tancujem. Čo sa týka spoločenského tanca, to bol brutálny masaker! Toľko pravidiel, musíte sa sústrediť na milión vecí, ide o veľkú a náročnú školu a zážitok,“ povedala Kristína (33).

Slovenskí diváci si komédiu Striedavka budú môcť vychutnať v kinách už 28. 7. 2022.