Exmilenka Gábora Borárosa prehovorila. Dvojica sa chce brániť súdnou cestou

02. 08 2022 09:07 | markiza.sk
Exmilenka Gábora Borárora prehovorila. Dvojica sa chce brániť súdnou cestou
Exmilenka Gábora Borárora prehovorila. Dvojica sa chce brániť súdnou cestou Foto: Instagram/ rekaaa828

Dvojica tvrdí, že klame, ona si stojí za svojím.

Aféra zápasníka Gábora Borárosa, ktorého si ľudia obľúbili aj vďaka účinkovaniu v šou Survivor, naberá na obrátkach. Po tom, ako sa Gábor priznal k nevere, si so snúbenicou Monikou povedali zbohom. Pochopiteľne ale ostali v kontakte, keďže majú spolu niekoľkomesačnú dcérku Zorku. Spočiatku to vyzeralo tak, že sa obaja snažia napraviť to zlé, čo sa medzi nimi stalo a vrátia sa k sebe.

V tom ale už verejne na scénu vstúpila Réka Molnárová, s ktorou mal mať Gábor pomer. Čiernovláska to dokazovala spoločnými fotografiami z výletov na Instagrame. Lenže v tom istom čase už Monika zverejňovala spoločné fotky s Gáborom na svojom účte. Fanúšikovia tak ostali zmätení, kto je vlastne s kým a čo sa deje.

Réka teraz otvorene prehovorila pre portál expres.cz. Stojí si za tým, že fotky, ktoré dávala s Gáborom na Instagram boli aktuálne a že spolu trávili každú voľnú chvíľu. Podľa jej slov Monika celú situáciu znášala veľmi zle, a tak mala začať na sociálnej sieti zverejňovať neaktuálne snímky o tom, aká sú šťastná rodina a že je všetko v poriadku, pri čom realita bola podľa slov bývalej milenky iná.

TIP: Ženy Gábora Borárosa: Sexy blondína Monika vs. pekná tmavovláska Réka

"Fotí Gábora keď spí a nie je pri vedomí a hneď to dáva do stories, akoby boli našťastnejšia rodina. Pravdu ale viem len ja a Gábor. Nedokázala som to už viac sledovať, ako Monika vydiera Gábor skrz ich malú dcéru. To je tá najhoršia vec, ktorú môže urobiť. Tvári sa ako dokonalá matka a pri tom dcéru necháva stále cudzím ľuďom, aby mohla chodiť, kam chce," povedala Réka.

Dodala, že z jej strany je to definitívne uzavreté. Dvojica zase prostredníctvom Monikinej manažérky Niny Sedlákovej odkázala, že sú odhodlaní brániť sa aj súdnou cestou a že to, čo tvrdí Réka, sú klamstvá.

Tá ale nesúhlasí. "Nikdy som nemala dôvod si vymýšľať o našom vzťahu. Z mojej strany je to ukončené, aj keď on denne kontaktuje ako mňa, tak aj mojich priateľov. Viem, že ma má veľmi rád, ale už odo mňa dostal veľa času a šancí. Viem, že mi neubližoval úmyselne, ani ja jemu nechcem ubližovať, mali sme pekné plány, ale radšej som sa rozhodla takto a tým pádom sa on vrátil tam, kde tvrdil, že bol nešťastný," uzavrela.