Monika tvrdo zaútočila: Ostré slová o exmilenke a pomere s Gáborom

02. 08 2022 14:31 | kf
Gábor a Monika sú už niekoľko týždňov opäť spolu
Gábor a Monika sú už niekoľko týždňov opäť spolu Foto: Instagram/monika_jakliova

Monika chce ukončiť túto bezvýznamnú vojnu medzi nimi.

Milostnému trojuholníku je podľa slov snúbenici Gábora Borárosa koniec. Monika chce dať za celou kauzou už bodku. Odhodlala sa reagovať na výroky Gáborovej exmilenky.

„Naozaj nikdy v živote som sa nestretla s takto drzou, bezočivou ženou. Zemeguľa na svojom chrbte nosí len jeden takýto exemplár. Neviem túto celú kauzu už inak riešiť len právnou cestou za pomoci kurately. Trvalo nejakú dobu, kým sme obaja pochopili, že jej ide len o jedno, zviditeľniť sa v médiách. Vďaka nám jej pribudlo 4000 followerov,  ale aj vďaka mne sa dozvie celý svet, aká je úplná pravda. Áno, mali pomer niekoľko týždňov, to je jednoducho nepopierateľný fakt. Bolelo ma to veľmi, ale dokázali sme si to s Gáborom vydiskutovať, ale ako som neskôr zistila, celý život nerobila nič iné, len rozbíjala rodiny, aby z toho profitovala. Neexistuje osoba na tomto svete, komu dovolím, aby si zobral moju malú dcérku na ústa.  Ten, kto nás pozná , ten vie pravdu,“ povedala Monika exkluzívne pre markiza.sk

Gábor a Monika už niekoľko týždňov tvoria opäť pár

„Gábor je so svojou rodinou už niekoľko týždňov a ja nemám potrebu ho fotiť každú chvíľu, že je s nami doma. Veď je to choré, že stále pridáva slečna staré fotky. Jednoducho je to tak, nech už sa stalo čokoľvek, my sa s Gáborom milujeme a pracujeme obaja na tom, aby sme boli šťastní. Zároveň však nedovolíme , aby náš niekto neustále špinil a ohováral v médiách,“ dodala fitnesska.