Boj s rakovinou nevzdáva. Víťazka Talentmánie pozdravila fanúšikov priamo z lôžka

03. 08 2022 12:00 | zp
Patrícia Janečková
Patrícia Janečková Foto: Instagram/patricia_janeckova

Jednu dôležitú etapu má za sebou.

Speváčka s anjelským hlasom Patrícia Janečková počas boja s rakovinou neprestáva myslieť na všetkých priaznivcov, ktorí jej posielajú množstvo pozitívnej energie a sú jej oporou v náročnom období.

Na sociálnej sieti ich pozdravila snímkou priamo z nemocnice v Ostrave, kde podstúpila vyšetrenie metódou PET/CT, ktorá sa používa najmä na diagnostiku nádorových ochorení a zápalov.

patrícia janečková.jpg
Foto: Instagram/patricia_janeckova
 

Víťazke Talentmánie diagnostikovali rakovinu poprsia vo februári, odkedy podstúpila niekoľko chemoterapií a momentálne ju čaká operácia, pri ktorej jej odstránia poprsie.

„Za dva týždne mi končí jedna ťažká etapa a druhá začne. Mám za sebou už 14 chemoterapií a posledné dve pred sebou. Hlavné je byť stále pozitívny a užívať si život plnými dúškami,“ napísala speváčka na začiatku júla a pripojila fotografiu ako spolu s mamou cestujú v aute na dovolenku.

Zdroj: Facebook/Patricia Janečková-oficiální profil

Patrícia v júni oslávila 24 rokov a úprimne vtedy popísala, že život je nevyspytateľný. „Dnes oslavujem  svoje 24. narodeniny. Nikdy by mi nenapadlo, že budem v tomto veku čeliť rakovine, ale život je nevyspytateľný a má pre nás prichystaných množstvo prekážok, s ktorými musíme bojovať. Všetkým posielam veľa pozitívnej energie,“ prihovorila sa v deň narodenín na sociálnej sieti.

Popri tom zverejnila niekoľko fotografií z jej dovolenky v Taliansku, kde je zachytená vo svetlovlasej parochni. Patrícia je bojovníčka a my jej držíme palce.

Zdroj: Instagram/patricia_janeckova