Obrovská výzva pre Táňu Pauhofovú. Šialená úloha v novom seriáli!

05. 08 2022 08:00 | markiza.sk
Táňa Pauhofová
Táňa Pauhofová Foto: Profimedia.sk

Novinka odštartuje už čoskoro.

Nový seriál zavedie divákov do prostredia vyšetrovateľov, kde sa však stretnú s novými a nevšednými pracovnými postupmi. Vďaka mimoriadne inteligentnej upratovačke v hlavnej úlohe je seriál originálnym mixom klasických kriminálok a oddychových komédií.

V hlavnej úlohe nového 8-dielneho seriálu sa divákom predstaví skvelá Táňa Pauhofová, ktorá patrí medzi najobľúbenejšie a najobsadzovanejšie filmové a divadelné herečky nielen doma, ale aj za hranicami. Diváci TV Markíza si ju mohli vychutnať už aj v mimoriadne úspešnom seriáli Milenky.

„Dostala som možnosť obrovskej hereckej výzvy, zároveň ma lákal formát - osem častí, poctivé remeslo na všetkých frontoch a u nás nie opozeraný žáner. A čerešničkou na torte bolo angažovanie režisérky Marty Ferencovej, ktorá má moju plnú dôveru,“ pochvaľuje si Pauhofová.

V seriáli stvárňuje Nikol Tichú, slobodnú matku troch detí, ktorá sa riadi heslom „čo na srdci, to na jazyku“ a jej bezprostredná povaha ju tak pravidelne zaťahuje do množstva konfliktných, ale aj komických situácií.

Pauhofovej hereckým partnerom bude Kamil Mikulčík, predstaviteľ vyšetrovateľa Adama Kadleca. Diváci sa však môžu tešiť aj na Michaelu Majerníkovú ako Kristínu Trenčanovú, Pavla Šimuna ako Sama Dubského či Dominiku Morávkovú v úlohe Nory Antonyovej. Zvučné herecké mená sa objavia aj vo vedľajších úlohách.

hip.png
Foto: TV Markíza
 

„Som rada, že vďaka tejto seriálovej novinke Markíza rozširuje svoju žánrovú ponuku o komediálny kriminálny seriál, ktorý v domovskom Francúzsku zožal obrovský úspech. Verím, že vďaka bravúrne zvládnutej adaptácii a vysokej produkčnej kvalite sa divákom jeho slovenská verzia bude páčiť. Markíza tak opäť potvrdzuje, že ako televízny líder určuje trendy a prináša špičkové prémiové seriály, ktoré sú najsledovanejšie na trhu práve vďaka silným príbehom a kvalitnému prevedeniu. Výnimočná Nikol sa zaraďuje presne medzi takéto projekty,“ doplnila Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

Výnimočná Nikol je slovenskou adaptáciou mimoriadne úspešného francúzskeho seriálu HPI – Haut Potentiel Intellectuel. Pod palcom ju má skúsený tím produkčnej spoločnosti NUNEZ NFE, ktorý má na konte filmové hity Všetko alebo nič, Príliš osobná známosť, či V lete ti poviem, ako sa mám. Kreatívnou producentkou a scenáristkou je aj v tomto prípade známa autorka knižných bestsellerov Evita Twardzik.