Úžasný príbeh. Z upratovačky na policajnej stanici vyšetrovateľka

06. 08 2022 09:00 | zp
Policajná stanica v seriáli Výnimočná Nikol.
Policajná stanica v seriáli Výnimočná Nikol. Foto: TV Markíza

Príbeh ako vystrihnutý z filmu.

Že nie je možné, aby sa život zmenil v priebehu okamihu? Upratovačka Nikol dokáže, že áno. Pracuje na policajnej stanici, až v jeden večer neodolá a na tabuli prepíše poznámky k zamotanému prípadu, čím výrazne pômôže policajtom zamerať sa na skutočného páchateľa.

Ukáže sa, že Nikol má IQ 160, policajné oddelenie vníma jej vyšetrovateľský potenciál a ponúkne jej miesto detektívnej konzultantky. Nikol ho príjme pod jednou podmienkou. Chce, aby jej útvar pomohol pri pátraní po otcovi jej prvého dieťaťa, ktorý zmizol pred 15 rokmi, keď bola tehotná.

„Dúfam, že si diváci Nikol zamilujú rovnako ako ja. Aj keď je divá, niekedy až neznesiteľná, drzá, tvrdá, svojská, absolútne vybočujúca z priemeru a normálu, každému lezie na nervy. Život ju oplieskal, obdaril brutálnym IQ a sama to má so sebou pomerne ťažké. Ale zariadila sa, bojuje, je odvážna, vnútri citlivá a empatická, vyzerá ako kolotočiar - ale je vlastne úplne perfektná,“ zhodnotila Táňa Pauhofová, ktorá Nikol v novom seriáli stvárni.

Ako sa z obyčanej upratovačky stane netradičná posila slovenskej polície budú môcť diváci už čoskoro sledovať na obrazovkách televízie Markíza v novom seriáli Výnimočná Nikol.