Nová sexy dvojica v šoubiznise: Kolárovský a vydatá farmárka

09. 08 2022 11:00 | markiza.sk
Lula Gachulincová a Matúš Kolárovský
Lula Gachulincová a Matúš Kolárovský Foto: Instagram/llnzz
Matúš Kolárovský
Matúš Kolárovský
Matúš Kolárovský

Kráska si po svadbe vytvorila účet na portáli pre dospelých.

Model, herec a spevák Matúš Kolárovský alias Yael vydal nový videoklip k singlu TYAJA, ktorý je o láske. Zamilované video okorenila exfarmárka a influencerka Lucia Lula Gachulincová, teraz už Lucia Almaksus, ktorá si zahrala jeho lásku.

Lula však v realite s Matúšom pár netvorí. Na Instagrame sa dokonca vyjadrila, že sa musela vžívať do role ženy zamilovanej do niekoho iného, než je jej manžel. Nedávno sa totiž vydala za priateľa Adnana, s ktorým si tiež zariadili nové bývanie.

TIP: Krachol ďalší vzťah. Priznali, že sa pred rozchodom snažili o dieťa

Okrem toho má Lula aj ďalšiu novinku, ktorou vyvolala rozruch. Prihlásila sa na sociálnu sieť, kde si fanúšikovia musia za extra obsah od obľúbených influencerov zaplatiť. Väčšinou ide o nahé fotky či videá, no v Lulinom prípade to bude inak. Plánuje zdieľať len viac toho, čo na Instagram nedáva, ako cvičenie či líčenie. Žiadne „nahotiny“ od nej nečakajte.

Lula bola aktuálne aj hosťom Telerána, kde porozprávala o spolupráci s Matúšom aj o rozprávkovej svadbe. Rozhovor s ňou sledujte vo videu. Vypočujte si aj Matúšov nový singel, v ktorom sa v texte spovedá z toho, aký je partner. Tento song si budete ešte dlho pospevovať.


TIP: Kolárovský o vzťahu s Veronikou aj frajerkou. Jednu vec uviedol na pravú mieru

Lula Gahculincová v Teleráne rozprávala aj o svadbe:


TIP: Tragická nehoda víťaza Love Islandu. Motorkárovi už nedokázali pomôcť