Viktor Vincze v Televíznych novinách prvýkrát s novou kolegyňou

05. 09 2022 21:15 | markiza.sk
Viktor Vincze
Viktor Vincze Foto: TV Markíza

Moderovanie Televíznych novín si vyskúšala už počas leta.

Zuzana Čimová zasadla počas leta do moderátorského kresla Televíznych novín spolu s kolegom Danielom Očenášom. Zastúpili tak kolegov zo spravodajstva, ktorí si v tom čase čerpali dovolenku.

Zuzka sa však od septembra stal stabilnou tvárou Televíznych novín o 19.00 h. Dvojicu vytvorila s moderátorom Viktorom Vinczem.

Moderátorka mala premiéru už ako stabilná tvár večerného spravodajstva v pondelok (5. septembra). Ako hodnotí svoje prvé vysielanie?

„Som veľmi rada, že oficiálna premiéra je za mnou. Na začiatku som prirodzene cítila veľký rešpekt a chvíľami aj nervozitu, no tá postupne opadala a vysielanie som si veľmi užila. Som veľmi rada, že sa s divákmi budeme vídať pravidelne,“ povedala po skončení vysielania pre markiza.sk.

Zuzky sme sa opýtali aj na to, či má nejaký rituál, ktorý absoluje pred živým vysielaním. „Pár sekúnd pred začatím každého vysielania robím päť hlbokých nádychov a výdychov,“ poznamenala s úsmevom.

A ako sa jej moderovalo s Viktorom? „S Viktorom sa mi spolupracovalo veľmi príjemne. Bol chápavý k mojim mierne stresovým pocitom pred vysielaním, čo mi pomohlo. Počas vysielania ma priebežne podporoval, za čo som mu vďačná a teším sa aj na ostatné vysielania,“ uzavrela Zuzka pre markiza.sk.

zdroj: Instagram/cimovazuzana

Svoju premiéru mala v pondelok aj moderátorka Lenka Vavrinčíková, ktorá si „odbehla“ od rodičovských povinností a odmoderovala Televízne noviny o 12.00 h. Tento deň bol pre ňu špeciálny o to viac, že jej návrat na obrazovky sa uskutočnil práve v deň, kedy jej dcérka oslávila presne osem mesiacov.

LENKA VAVRINČÍKOVÁ EXKLUZÍVNE: NÁVRAT DO TELEVÍZNYCH NOVÍN, KTO STRÁŽIL JEJ DCÉRKU OLÍVIU?