Je budúcnosť televízie ohrozená? Prehovoril riaditeľ TV Markíza Matthias Settele

28. 09 2022 11:00 | markiza.sk
Generálny riaditeľ TV Markíza Matthias Settele, Co-CEO TV Nova Klára Brachtlová a Content Production Director Tuwiah Neustadt
Generálny riaditeľ TV Markíza Matthias Settele, Co-CEO TV Nova Klára Brachtlová a Content Production Director Tuwiah Neustadt Foto: TV NOVA

Takto znie jeho stanovisko.

Televízia Markíza nechýbala na v poradí piatom ročníku seriálového festivalu s názvom Serial Killer v Brne, kde sa, okrem iného, odprezentoval dvojročný intenzívny štipendijný program CME Content Academy.

VIAC TU: DOBRE SI ICH PREZRITE: ZRODIŤ SA Z NICH MÔŽU BUDÚCE TVÁRE TELEVÍZIE

Vo svete streamovacích služieb je otázka týkajúca sa budúcnosti televízie čoraz viac na mieste. A práve budúcnosť televízie bola témou panelovej diskusie, na ktorej sa zúčastnil generálny riaditeľ TV Markíza Matthias Settele, Co-CEO TV Nova Klára Brachtlová, generálny riaditeľ TV Prima Marek Singer a riaditeľ ČT Petr Dvořák.

Táto téma nás zaujímala aj v rozhovore s generálnym riaditeľom TV Markíza Matthiasom Settelem a tiež Content Production Directorom Tuwiahom Neustadtom. Čo nás čaká? Bude televízia populárna aj v budúcnosti? Pozrite si zaujímavý rozhovor.