Veľký deň Dary Rolins a Pavla Nědveda! Zábery z nezabudnuteľnej oslavy

29. 09 2022 18:40 , článok bol aktualizovaný 30. 09 2022 02:38 | zv
Z oslavy
Z oslavy Foto: Instagram/lukaskimlicka
Veľká oslava
Oslava
Oslava

Dvojica je zamilovaná až po uši.

Dara Rolins a Pavel Nědved mali vo štvrtok svoj veľký deň. Pre priateľov a blízkych usporiadali obrovskú oslavu, na ktorej obaja slávili svoje okrúhle narodeniny. Veľkolepá párty sa konala v Taliansku, pri jazere Maggiore, kde pozvali aj množstvo známych osobností, ako máme možnosť vidieť na Instagrame, kde odtiaľ pribudlo veľa záberov.

Kým Dara bude mať 50-ku 7. decembra, Pavel ju mal už koncom augusta. Dvojica sa rozhodla okrúhliny osláviť spoločne a zjavne si na prípravách dali záležať. Podľa zverejnených fotiek sa na túto oslavu, ktorá sa začala v poobedňajších hodinách a trvala do rána, tak skoro nezabudne.

Najskôr sa všetci plavili v neformálnym outfitoch na lodi po jazere a potom bolo vidieť, že sa preobliekli a začal sa večierok. Oslávenkyňa bola jednoznačne hviezdou večera! Speváčka sa zladila s Pavlom a obaja vyzerali, že spoločne, bok po boku, prežívajú jedno z najkrajších období života.

Podľa popisov fotiek, ktoré sa dostali na verejnosť, sa všetci zhodli, že títo dvaja sú po uši zamilovaní!

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII. 

Zdroj:Instagram/andrejkusalik

Zdroj:Instagram/natalia.envy

Medzi hosťami boli riaditeľ centra PR a marketingu Markízy Michal Borec, ktorý sa s Darou priatelí dlhé roky, Lukáš Kimlička, Lenka Škodová, Dominika Cibulková, Peťa Ficová, Andrej Kusalík, Zuzana Kubovčíková Šebová, Tina či Leoš Mareš.

Zdroj:Instagram/petkaficka