Hosťami nedeľného Na telo budú Robert Fico a Veronika Remišová

30. 09 2022 17:45 | tlačová správa
Na telo s Michalom Kovačičom aj po letnej prestávke.
Na telo s Michalom Kovačičom aj po letnej prestávke. Foto: Markíza

Okrem energetickej krízy štát čelí aj hromadným výpovediam lekárov, ktoré môžu zásadne ohroziť poskytovanie zdravotnej starostlivosti.

Parlament schválil energetické zákony nového ministra hospodárstva Karla Hirmana. Vláda tak bude môcť prikázať firmám komu a za koľko majú dodávať elektrinu a plyn. Tieto opatrenia sú však iba plánom B pre prípad, že sa štáty Európskej únie nedohodnú na spoločnom riešení. 

Okrem energetickej krízy štát čelí aj hromadným výpovediam lekárov, ktoré môžu zásadne ohroziť poskytovanie zdravotnej starostlivosti. 

V parlamente pokračuje odvolávanie ministra financií Igora Matoviča, jeho výsledok stále nie je istý. Hlasovanie sa posunulo na budúci utorok (4. 10.).

Aj o týchto témach sa bude moderátor Michal Kovačič už túto nedeľu 2. októbra v relácii Na telo rozprávať s predsedom strany Smer-SD Robertom Ficom a ministerkou investícií a šéfkou strany Za ľudí Veronikou Remišovou. 

Na telo s Michalom Kovačičom a jeho hosťami sledujte v nedeľu o 13.00 h na Markíze.

Na spravodajskom portáli TVNOVINY.sk nájdete aj najnovšie vydanie Na telo PLUS, v ktorom sa o hromadných výpovediach lekárov rozprával moderátor Michal Kovačič s ministrom zdravotníctva Vladimírom Lengvarským (nom. OĽaNO).