Hosťami nedeľného Na telo budú Juraj Šeliga, Matúš Šutaj Eštok a Juraj Krúpa

07. 10 2022 16:00 | markiza.sk
Na telo s Michalom Kovačičom
Na telo s Michalom Kovačičom Foto: Markíza

Na telo s Michalom Kovačičom a jeho hosťami v nedeľu o 13.00 h na Markíze.

Po tragickej nehode na Zochovej ulici v Bratislave uvažuje koalícia nad sprísnením trestov za alkohol za volantom. Návrhov je niekoľko, okrem prepadnutia automobilu v prospech štátu sa politici zamýšľajú aj nad verejnoprospešnými prácami pre opitých vodičov.

Minister financií Igor Matovič ustál odvolávanie v parlamente, menšinovú vládu ale čaká v parlamente ďalší veľký boj a to schválenie budúcoročného štátneho rozpočtu.

Susedné Rakúsko a Česko dočasne obnovilo kontroly na hraniciach pre migračné vlny, Slovensko sa nič podobné zaviesť nechystá a volá po európskom riešení. Opozícia hovorí, že situáciu vedenie polície ani minister vnútra Roman Mikulec nezvládajú a minister by mal zo svojho postu odstúpiť.

Nielen o týchto témach sa bude moderátor Michal Kovačič v nedeľu v relácii Na telo rozprávať so svojimi hosťami. Do debaty prídu podpredseda Za ľudí Juraj Šeliga, generálny manažér Hlasu-SD Matúš Šutaj Eštok a Juraj Krúpa z klubu SaS.

Na telo s Michalom Kovačičom a jeho hosťami v nedeľu o 13.00 h na Markíze.


Na spravodajskom portáli TVNOVINY.sk nájdete aj čerstvé vydanie Na telo PLUS, v ktorom sa o aktuálnom dianí rozprával moderátor Michal Kovačič s novým ministrom spravodlivosti Viliamom Karasom.