Exkluzívne! Herečka Judit Bárdos sa vydala, toto je jej nové priezvisko

22. 11 2022 15:05 | markiza.sk
Herečka Judit Bárdos na premiére novej minisérie Kráľ Šumavy
Herečka Judit Bárdos na premiére novej minisérie Kráľ Šumavy Foto: Voyo
Slávnostná premiéra Kráľa Šumavy sa konala v pražskej Lucerne.
Slávnostná premiéra Kráľa Šumavy sa konala v pražskej Lucerne.
Judit Bárdos na premiére Kráľa Šumavy

Svadba sa konala v Česku. Gratulujeme!

V pondelok (21. novembra) sa v pražskej Lucerne uskutočnila slávnostná premiéra novej trojdielnej minisérie s názvom Kráľ Šumavy: Fantóm temného kraja, ktorú si môžete pozrieť už 9. decembra iba na Voyo.

FOTKY Z PREMIÉRY NÁJDETE V GALÉRII.

Hlavnými hviezdami Voyo novinky sú český herec Oskar Hes a slovenská herečka maďarského pôvodu Judit Bárdos (34), ktorá v minisérii stvárňuje agentku CIC Kláru. Okrem seriálovej novinky má však talentovaná herečka aj krásnu novinku v súkromí.

Judit sa vydala za svojho partnera Miloslava Pecháčka. Krásnu správu nám potvrdila samotná herečka, ktorá sa presťahovala z Bratislavy do Prahy.

„Moje nové meno je Judit Pecháček,“ povedala uznávaná herečka pre markiza.sk. Dodala, že svadba sa konala v Česku. Gratulujeme!

Herečka Judit Bárdos na premiére novej minisérie Kráľ Šumavy
Foto: Voyo
 

Miloslav Pecháček študoval kameru, no ani herectvo nie je preňho žiadnou neznámou. V minisérii Zrádci od režiséra Viktora Tauša stvárnil postavu Reného, jedného z dvoch drogových dílerov.

Pozrite si rozhovor s Judit Pecháček z premiéry minisérie Kráľ Šumavy v pražskej Lucerne:

 

O trojdielnej minisérii:

Je jar 1948, ešte neodznela radosť z mieru, a už sa Východ aj Západ boja tretej svetovej vojny. Oba svety od seba oddeľujú hlboké lesy Šumavy. V kuchyni Zboru národnej bezpečnosti vo Zvonkovej slúži dvadsaťštyriročný kuchár Josef Hasil. Divoký chlapec. Stihol už zažiť vojnu v nemeckom pracovnom lágri aj ako spojka medzi partizánmi. Teraz túži predovšetkým po zábave, dobrodružstve, voľnosti. To posledné, o čo sa zaujíma, je politika.

Kráľ Šumavy: Fantóm temného kraja už 9. decembra na Voyo.