Judit Bárdos sa vydala: Je toto svadobná fotka?!

23. 11 2022 14:45 | markiza.sk
Judit Bárdos na premiére Kráľa Šumavy v pražskej Lucerne
Judit Bárdos na premiére Kráľa Šumavy v pražskej Lucerne Foto: Profimedia.sk

Svadba sa konala v Česku.

Judit Bárdos sa vydala. Talentovaná slovenská herečka maďarského pôvodu povedala áno svojmu partnerovi Miloslavovi Pecháčkovi. Krásnu správu potvrdila pre náš portál markiza.sk .

„Moje nové meno je Judit Pecháček,“ povedala, pričom dodala, že svadba sa konala do Česka, kam sa herečka presťahovala.

Hoci sama na sociálnej sieti žiadny záber zo svadby neukázala, fotograf Kajetán Adler Jablonský však ešte 13. septembra uverejnil na svojom profile na Instagrame fotografiu, ktorá by mohla byť pokojne z herečkinej svadby. Tú mali podľa super.cz koncom augusta.

Judit Pecháček nechýbala v pondelok (21. novembra) na slávnostnej premiére novej minisérie Kráľ Šumavy: Fantóm temného kraja, kde si zahrala agentku CIC Kláru. Minisériu si môžete pozrieť už 9. decembra iba na Voyo.

O trojdielnej minisérii:

Je jar 1948, ešte neodznela radosť z mieru, a už sa Východ aj Západ boja tretej svetovej vojny. Oba svety od seba oddeľujú hlboké lesy Šumavy. V kuchyni Zboru národnej bezpečnosti vo Zvonkovej slúži dvadsaťštyriročný kuchár Josef Hasil. Divoký chlapec. Stihol už zažiť vojnu v nemeckom pracovnom lágri aj ako spojka medzi partizánmi. Teraz túži predovšetkým po zábave, dobrodružstve, voľnosti. To posledné, o čo sa zaujíma, je politika.

Kráľ Šumavy: Fantóm temného kraja už 9. decembra na Voyo.