Hosťami nedeľného Na telo budú Robert Fico a Peter Pčolinský

25. 11 2022 16:15 | markiza.sk
Na telo s Michalom Kovačičom a jeho hosťami - Petrom Pčolinským a Robertom Ficom
Na telo s Michalom Kovačičom a jeho hosťami - Petrom Pčolinským a Robertom Ficom Foto: Markíza

Politickú reláciu Na telo s moderátorom Michalom Kovačičom sledujte v nedeľu po 13.00 h na Markíze.

Vláda sa s lekármi dohodla na siedmich požiadavkách. Dohoda o platoch stále nie je a minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský chce zaviesť núdzový stav. Premiér Eduard Heger hľadá pomoc v zahraničí. Premiéri V4 deklarovali ochotu pomôcť v prípade, že lekári podajú 1. decembra výpovede.

Predseda Sme rodina Boris Kollár opäť hovorí o odchode z koalície a vyjednávaní o predčasných voľbách. Kollárovci ministrovi financií Igorovi Matovičovi odkazujú, že s opozíciou má o hlasoch pre rozpočet, ktorého podpora stále nie je jasná, rokovať sám.

O týchto, ale aj o iných témach sa bude moderátor Michal Kovačič už túto nedeľu 29. novembra v relácii Na telo rozprávať s lídrom Smer-SD Robertom Ficom a podpredsedom parlamentu Petrom Pčolinským zo Sme rodina.

Na telo s Michalom Kovačičom a jeho hosťami v nedeľu po 13.00 h na Markíze a na webe TVNOVINY.sk.

 

Na spravodajskom portáli TVNOVINY.sk nájdete aj najnovšie vydanie Na telo PLUS. V prvej časti relácie sa moderátor Michal Kovačič rozprával so zdravotným analytikom Martinom Smatanom o tom, čo lekárom radí pri vyjednávaní spraviť. V druhej časti rozprával šéf lekárskych odborárov Peter Visolajský o rokovaniach s vládou.