Nová moderátorská dvojica v Teleráne: Uvidíte ju už zajtra!

30. 11 2022 11:30 | zv
Teleráno
Teleráno Foto: TV Markíza

Držíme im palce.

Už zajtra (1. decembra) nás čaká Deň s Nadáciou Markíza, počas ktorého máme za cieľ zlepšiť dostupnosť psychologickej alebo psychiatrickej pomoci pre deti. Na Slovensku totiž máme alarmujúci stav. Množstvo detí sa nevie dostať k odborníkom.

Moderátori Dňa s Nadáciou Markíza sa tento rok stali Kristína Kövešová a Adam Bardy. Pre herca to bude veľká moderátorská premiéra v priamom prenose a obaja cítia veľkú zodpovednosť, aby to zvládli.

Téma starostlivosti duševného zdravia detí sa Kristíny aj Adama veľmi dotýka a veľmi im záleží na tom, aby sme sa viac venovali psychike detí a nebrali tému vyhľadania pomoci ako tabu.

Obaja mali obdobia v živote, kedy neboli vyrovnaní a šťastní. Čo urobili a ako sa starajú o svoje duševné zdravie, sa dozviete vo videu.

 

Pomôžte tým najzraniteľnejším

Od 1. októbra až do 1. decembra 2022 vrátane celého dňa do polnoci môžete podporiť Deň s Nadáciou Markíza aj Vy, a to: Prostredníctvom SMS zaslanej v tvare: DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877 (v sieti všetkých operátorov, pričom cena jednej SMS je 2 eurá).

Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov. Ľubovoľným príspevkom priamo na číslo účtu verejnej zbierky: SK35 1111 0000 0003 3322 2322 alebo aj jednoduchým darovaním online priamo cez darovací formulár TU.

Ďakujeme, že pomáhate tým najzraniteľnejším - deťom!