Evelyn úprimne o boji s chorobou: Už bude dobre

30. 11 2022 15:20 | zv
Evelyn
Evelyn Foto: Instagram/evelynjefresh

Otvorene napísala, čím si prechádza.

Vďaka Instagramu sa mnohým zdá, že známi ľudia žijú akýsi „nadživot“. Ľudia ľahko nadobudnú pocit, že také influencerky sa každý deň budia s úsmevom už nalíčené, celé dni sa zabávajú a vždy vyzerajú dokonale. Nie každý sa však takto prezentuje.

Evelyn je známa tým, že sa na nič nehrá a aj na sociálnych sieťach pôsobí prirodzene. Tentoraz však otvorila tému, ktorá je pre mnohých veľkým tabu, a len málokto o nej hovorí nahlas, a to tému duševného zdravia.

Herečka a komička sa rozpísala o tom, ako bojovala s depresiou. „Tak nejako som si povedala, že život sa má aj nejako žiť, nielen premýšľať a pracovať, a to som dlhú dobu robila bez toho, aby ma to nejako duševne napĺňalo. Bojovala som mesiace s depresiami a každý, kto to zažil, vie, že sa to zdá byť vždy ako prehraný boj... ale nie je, ide to pomaličky, veľakrát spravíte jeden krok dopredu a tri kroky vzad, ale predsa sa hýbete a aj to je dobré,“ napísala Evelyn s tým, že jej veľkou oporou bola rodina a jej priatelia, ktorí jej stále hovorili, že bude dobre.

Podľa jej slov je to strašidelné v tom, že necítite žiadnu radosť, vlastne cítite len beznádej a to je pre emotívnych ľudí hotové peklo. Po mesiacoch prichádzajú dni, kedy jej je naozaj dobre. „Asi preto som nesmierne rada za dni plné smiechu a ľahkosti, ako boli tieto. Tak len, že trpezlivosť nielen ruže prináša, ale aj pokoj na duši,“ dodala.

Prečítajte si celý status, ktorý môže pomôcť aj mnohým ľuďom, ktorí prežívajú podobné pocity. Aj takto zistia, že v tom nie sú sami.