Dara prehovorila: Ak by nebol Pavel so mnou, neviem, čo všetko by sa mohlo stať

02. 12 2022 15:10 | markiza.sk
Pavel Nedvěd, Dara Rolins
Pavel Nedvěd, Dara Rolins Foto: Instagram/dararolins_vermi

Speváčka prežila chvíle hrôzy.

Česká spevácka diva Dara Rolins spolu so svojim partnerom Pavlom Nedvědom prežila v utorok večer chvíle drámy. „V Tuchoměřicích v utorok pred 22.00 h boli povolaní policajti k potýčke dvoch mužov. Momentálne preverujeme všetky okolnosti a vedieme výsluch,“ povedala pre Super.cz hovorkyňa Polície ČR Michaela Richterová.

Teraz sa k celej veci pre český Blesk vyjadrila aj samotná Dara. „Môžem len potvrdiť, čo už je napísané. 29.11. neskoro v noci pri vchádzaní do garáže vnikol do môjho domu cudzí, agresívny muž. Skôr blázon, ktorý pri našom dome nebol prvýkrát," prezradila.

„Je ďalší z radu „mojich“ stolkerov. Tento konkrétny muž prenasleduje a ohrozuje mňa aj moju rodinu dlhodobo. Je to už po niekoľkýkrát, čo sa tu po našej ulici po večeroch potuloval, vyzváňal, dobýjal sa k nám do domu. A nie je to zďaleka po prvýkrát, čo u nás bola policajná hliadka," popísala speváčka. „Iba kvôli tomuto bláznovi najmenej dvakrát. Naposledy ohrozoval moje dieťa s opatrovateľkou v lete, keď som bola na koncerte na Slovensku.“

„Tentokrát bol pri tom aj Pavel, a ten ma potom, čo nám vliezol do domu, len bránil. Urobil to, čo by urobil každý poriadny frajer pre svoju ženu. A ja som šťastná, že v ten večer po mojom boku bol. Nechcem si ani domýšľať, čo všetko sa mohlo stať, keby som sa s tým bláznom ocitla vo svojom dome sama,“ dodala vystrašená Dara.