Situácia s lekármi sa na poslednú chvíľu vyriešila: Aj o tom bude nedeľné Na telo

02. 12 2022 15:40 | markiza.sk
Michal Kovačič.
Michal Kovačič. Foto: TVNOVINY.sk/Martin Lachkovič

Michal Kovačič sa bude rozprávať s Michalom Šipošom a Erikom Tomášom.

Lekári sa vrátili do nemocníc, parlament im na poslednú chvíľu schválil zvýšenie platov aj napriek nesúhlasu Igora Matoviča. Vláda tento týždeň predstavila pomoc s vysokými cenami energií pre domácnosti, za elektrinu si ľudia nepriplatia. Rozhodujúce je však schválenie štátneho rozpočtu, ktorý nemá istú podporu ani u koaličnej strany Za ľudí.

Vláda Eduarda Hegera bude zároveň čeliť odvolávaniu v parlamente, návrh na vyslovenie nedôvery podala bývalá koaličná strana SaS.

Generálna prokuratúra tento týždeň zrušila obvinenia Robertovi Ficovi aj Robertovi Kaliňákovi zo založenia zločineckej skupiny.

Aj o týchto témach sa bude moderátor Michal Kovačič už túto nedeľu 4. decembra 2022 v relácii Na telo rozprávať so šéfom poslaneckého klubu OĽaNO Michalom Šipošom, podpredsedom strany Hlas-SD Erikom Tomášom, a predsedom Progresívneho Slovenska Michalom Šimečkom.

Prinesieme aj výsledky exkluzívneho prieskumu, ktorý ukáže, ako verejnosť dôveruje generálnemu prokurátorovi Marošovi Žilinkovi, špeciálnemu prokurátorovi Danielovi Lipšicovi a policajnému prezidentovi Štefanovi Hamranovi.

Relácia Na telo sa tradične začína o 13:00 hod. na obrazovkách TV Markíza a webe TVnoviny.sk.