Speváčka po deviatich mesiacoch boja s rakovinou. Prišlo niečo iné

09. 12 2022 14:00 | zp
Patrícia Janečková
Patrícia Janečková Foto: Instagram/patricia_janeckova
Patrícia Janečková.
Patrícia ako súťažiaca v Talentmánii.
Patrícia Janečková

Fanúšikom oznámila novú správu.

Mladá operná speváčka Patrícia Janečková (24) má za sebou mimoriadne náročný rok. Po mesiacoch boja s rakovinou v septembri oznámila, že má za sebou jednu z najťažších chvíľ, ktorými si v rámci liečby prešla.

Vtedy totiž zverejnila fotografiu priamo z nemocničného lôžka a prezradila, že má úspešne za sebou mastektómiu – odstránenie poprsia. „Zvládla som to!“ odkázala vtedy fanúšikom.

Necelé tri mesiace od operácie prišla Patrícia s novou správou. A tentoraz s tou najkrajšou, akú svojim priaznivcom mohla dať. Speváčka sa vracia tam, kde to milovala najviac.

„Po veľmi dlhej dobe som opäť na pódiu. Skúšame krásnu operu Bedřicha Smetanu Predaná nevesta, ktorá bude mať premiéru 15. 12. 2022. Môžete ma vidieť v role Esmeraldy. Teším sa a všetkých srdečne pozývam!“ napísala nadšene víťazka Talentmánie z roku 2010.

Zdá sa, že po náročnej liečbe sa speváčke vracia zaslúžená energia. Na jednej z posledných fotografií, ktorú uverejnila na sociálnych sieťach, je tiež vidieť, že jej po absolvovaní niekoľkých chemoterapií začali znovu rásť vlasy. Patrícii želáme len to najlepšie!