Online chat so Slepčíkom: Dostal (ne)slušný návrh, prezradil meno favorita!

01. 12 2015 11:07 | Kamil Konkoľ
Dalik v Teleráne
Dalik v Teleráne Foto: Markíza

Vypadnutý finalista SuperStar dostal rekordný počet diváckych otázok.

Dalibor Slepčík sa teší domov! Mladý Čech po vypadnutí zo SuperStar priznal, že najbližšie obdobie bude hlavne veľa oddychovať a dobiehať povinnosti v škole. Čas chce však venovať aj muzike a milovanému futbalu. V online chate s divákmi Telerána prezradil aj obľúbený klub. Jednoznačne FC Barcelona, napísal Dalibor.

Diváčku Katku zaujímalo aj to, či je Dalik (ako ho väčšina fanúšikov volá) zadaný. Nie je! Dievčatá sa mi páčia, ale frajerku nemám a momentálne nechcem vzťah, povedal nádejný spevák. Spevácka šou mu vraj dodala odvahu, na pódiu sa cíti istejší a už nemá takú trému ako kedysi. Najbližšiu dobu však vystúpenia neplánuje.

Vypadnutie zo SuperStar očakával. Dokonca som to každému hovoril, povedal Dalibor. Jeho favoritom je Slovák Pavol Kovalíček, s ktorým boli počas súťaže aj kamaráti. Ďalšia z diváčok sa Dalibora pýtala, či je možné získať jeho fotografiu a autogram. Určite je! Dalibor sa bude zdržiavať v Ústí nad Labem, kde býva.

Od dvojice diváčok Katky a Mirky dostal 15-ročný spevák návrh! Dievčatá by s ním rady zašli na drink. Tak príďte do Ústí, reagoval pohotovo Dalibor. Fanúšikovia nemusia zúfať. Počas finále zaspieva kompletná osmička hymnu Príbeh nekončí. Dalibor sa tak aj so sestrou Sabinou opäť postaví na veľké pódium. Sledujte v nedeľu o 20.25 h na Markíze!

Aj toto o sebe prezradil

Vzor: Messi, Michael Jackson, Bruno Mars

Obľúbená farba: Modrá

Vysnívaná dovolenka: Barcelona (rád by sa šiel pozrieť na futbalový zápas)

Obľúbené jedlo: rezne

Páčia sa mu brunetky aj blondínky.

Výška: cca 170 cm

Farba očí: hnedá

Obľúbené zviera: lev

Známky z matematiky: jednotky

Škola: stavebná

Pripomeňte si prvé live vystúpenie Dalibora Slepčíka v semifinále. Zaspieval skladbu It will rain od Bruna Marsa a od divákov dostal najviac sms hlasov. Tie ho posunuli do veľkého finále, z ktorého však po piatom kole vypadol.

 

SuperFinále SuperStar v nedeľu o 20.25 h na Markíze! 

Slepčík má na webe najviac fejkových profilov. Nám prezradil, ktorý je ten pravý!

Zasiahnite do deja SuperStar. Vyberte finalistom skladbu, ktorú zaspievajú už túto nedeľu!

To najlepšie z televízneho zákulisia jedine u nás. Sledujte TV Markíza aj na Instagrame!