Školu nedokončila, z práce odišla po týždni. Presvedčí Mišku toto ultimátum?

18. 09 2019 14:50 | lm
Školu nedokončila, z práce odišla po týždni. Predvedčí Mišku toto ultimátum?
Školu nedokončila, z práce odišla po týždni. Predvedčí Mišku toto ultimátum? Foto: TV Markíza

Na Mišinej budúcnosti ale záleží aj Marošovi Molnárovi, ktorý sa ju v priebehu roka snaží primäť k tomu, aby si dokončila maturitu

Okrem obezity ju trápi aj niečo iné. Michaela Múcková si nedokončila školu, maturitu nemá, a tak si musela nájsť prácu. Po týždni však zistila, že zarábať na seba nie je o nič jednoduchšie než štúdium fotografie, a tak z kaviarne, kde pracovala ako čašníčka, odišla už po týždni!

Na Mišinej budúcnosti ale záleží aj Marošovi Molnárovi, ktorý sa ju v priebehu roka snaží primäť k tomu, aby si dokončila maturitu. O tom, aké dôležité je vzdelanie, ju presviedča prakticky počas celého roka. Keď už nezaberajú jeho rady, vytiahne tie najväčšie tromfy.

Hoci Michaela študuje fotografiu, jej snom je stať sa vizážistkou. Maroš jej teda vybaví stretnutie s make up artistkou Luciou "Lucid" Sládečkovou, ktorá dá Michaele ultimátum. Môže si u nej spraviť kurz líčenia celkom zadarmo, ak si dokončí školu. Ak ju však nedokončí, kurz jej bude musieť zaplatiť. Pristúpi Miša na lákavú ponuku alebo opäť zvíťazí trauma, ktorá sa jej spája so školou? Extrémne premeny sledujte už dnes večer na Markíze.

 

Extrémne premeny sledujte dnes o 20.30 na Markíze.

 

Komentáre (0)