Smrť kamarátkiných detí Adriane zmenila život. Smútok zajedala sladkosťami

08. 10 2019 10:30 | lm
Smrť kamarátkiných detí Adriane zmenila život. Smútok zajedala sladkosťami
Smrť kamarátkiných detí Adriane zmenila život. Smútok zajedala sladkosťami Foto: TV Markíza

Život jej pod nohy hádzal polená, ona sa rozhodla zmeniť to.

Život Adriany Šalapovej sa náhle zmenil, keď sa dozvedela o smrti detí a manžela jej kamarátky, ktorí zahynuli pri autonehode. Tragická správa ju zasiahla natoľko, že nedokázala fungovať tak ako dovtedy. Následkom šoku, ktorý utrpela, sa zmenil aj jej vzťah. Manžel Milan nebol pre Adrianu oporou. Očakával totiž, že najdôležitejšia bude pre ňu vlastná rodina.

Všetko sa ešte viac skomplikovalo, keď Milanovi diagnostikovali rakovinu hrubého čreva. Krutá správa Adrianinho manžela zasiahla, no sama mu bola po celý čas oporou. Svoje vlastné trápenie pred ním skrývala, aby sa sústredil na svoju liečbu, no potajomky ho zajedala sladkosťami a jedlom.

Milanovi sa stav zlepšil, no Adriana zatiaľ pribrala neuveriteľných 30 kíl!  Jej aktuálnu váhu nepozná nikto, sympatická mamička si totiž toto tajomstvo prísne stráži, hoci je jasné, že bude potrebovať pomoc. Tú jej ponúkne Maroš Molnár, pretože si Adrianu vyberie do Extrémnych premien.

Najskôr však musí zvládnuť zaťažkávajúcu skúšku. Podarí sa jej prekonať prvotný test a všetky nástrahy, ktoré ju v nasledujúcom roku čakajú? Dozviete sa v Extrémnych premenách.

Extrémne premeny sledujte v stredu, 9. októbra o 20.30, na Markíze.

 

Komentáre (0)