Po Extrémnych premenách plastika pŕs: Adrianu takmer nespoznáte

10. 10 2019 17:00 | lch
Adriana Šalapová
Adriana Šalapová Foto: archív A. Šalapovej
Adriana Šalapová po Extrémnych premenách
Adriana Šalapová po Extrémnych premenách
Adriana Šalapová po Extrémnych premenách

Vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým.

Adriana zvládla svoj rok Extrémnych premien bravúrne. Aj napriek viacerým komplikáciám sa jej podarilo schudnúť takmer 50 kíl a dnes vyzerá fantasticky. Aj s odstupom času po nakrúcaní relácie Adriana neprestáva cvičiť a zdravému životnému štýlu holduje dodnes. „Cvičím dva až tri krát do týždňa, momentálne som v domácom režime, nakoľko na dovolenke som mala úraz. Dostala som dlahu, skoro dva týždne som bola na vozíčku. Pred týždňom som začala veslovať a čerpám z Marošových tréningov. Väčšinou sú to cviky na brucho, ruky, nakoľko v takom stave nemôžem ešte absolvovať kondičné tréningy, ktoré som si priam zamilovala," prezradila nám Adriana.

IMG_20190820_144918.jpg
Foto: archív A. Šalapovej
 

Adrianin manžel jej spočiatku nebol veľkou oporou a tak sa v náročných chvíľach musela spoľahnúť sama na seba. Teraz je všetko inak. „S manželom máme fantastický vzťah. Vo všetkom ma podporuje, dokonca mi navrhol dovolenku v Dominikánskej republike, že si ju zaslúžim za ten ťažký rok, aký som mala. Je to dámska jazda s dcérinou krstnou mamou, čiže v novembri letím. Zahŕňa ma darčekmi, prekvapeniami. Napriek tomu, že premeny skončili, chodíme spolu na nákupy, pomáha mi s domácimi prácami a víkendy trávime spolu aj s našou dcérou. Mám najlepšieho manžela, ktorého nadovšetko milujem a zo srdca mu ďakujem, že počas toho ťažkého roku stál pri mne a spolu tvoríme jeden fungujúci tím."

IMG-20191008-WA0007.jpg
Foto: archív A. Šalapovej
 

Adriana nás prekvapila ešte jednou informáciou. „Môj manžel mi zaplatil operáciu na zväčšenie pŕs a som maximálne spokojná. Sú prirodzené a kto ma nepozná, ani nevie, že mám silikóny. Manžel si samozrejme pochvaľuje," dodáva na záver brunetka s úsmevom.

FOTOGRAFIE ADRIANY NÁJDETE VO FOTOGALÉRII

Chcete aj vy druhú šancu na život? Prihláste sa do Extrémnych premien - FORMULÁR TU

 

Komentáre (0)