Patrik Janko

07. 09 2012 22:30 | BRATISLAVA, Reuters
Masterchef, Patrik Janko, vizitka
Masterchef, Patrik Janko, vizitka

Finalista

Vek: 30
Bydlisko: Dolné Saliby
Najvyššie dosiahnuté vzdelanie: Stredoškolské
Povolanie: Operátor
Predchádzajúce pracovné skúsenosti: sanitár, ošetrovateľ, nezávislý obchodný poradca, operatívny pracovník medzi oddeleniami
Udalosť, ktorá najviac ovplyvnila Váš život: Myslím si, že najviac môj život ovplyvnil, keď som sa odsťahoval z domu a učil som sa ako žiť samostatne.
Osobný alebo pracovný sen? Určite byť úspešný. Ak by som dostal šancu tak by sa mi splnil jeden zo snov do budúcna, aby som získal Michelinovu hviezdu.
Čo pre Vás znamená pojem dobré jedlo? Dobré jedlo je umenie... Musí človeka pohľadiť a nabudiť mu zmysli. Dobré jedlo zbližuje ľudí.
Prečo si myslíte, že máte šancu vyhrať túto súťaž? Varím už od detstva, takže som dosť univerzálny a kreatívny kuchár a mám skúsenosti s varením na viacerých kontinentoch. Som otvorený každej novej chuti, čo príde a nikdy neohrniem nosom nad ničím Milujem jedlo a varenie a verím, že je málo amatérskych kuchárov na Slovensku, ktorí majú moje skúsenosti, čo je podľa môjho názoru veľká výhoda.
Čo by ste urobili s výhrou 50000 EUR? Určite by som všetko investoval do mojej vysnívanej multikulturálnej reštaurácie, kde by ľudia mohli ochutnať tie najlepšie jedlá z každého kútika sveta.

 

Komentáre ( 0)