Chlapi neplačú III.: 68. epizóda

Chlapi neplačú III.: 68. epizóda

Roman oznámi Oľge a Jánovi, že vyhral nad Vladom. To, že od Jána sa uznania nedočká, však nie je jediné, čo mu prekazí radosť z výhry.

Ján sa s Michalom dohodne, že po nehode jeho rodičov budú pátrať ďalej, aj keď pravda môže priniesť rodine ďalšiu ranu. Michal už vie, ako na to - bude sa pred Oľgou tváriť, že mu Vlado o nehode všetko prezradil, aby zistil, čo o nej vie ona.

Roman oznámi Oľge a Jánovi, že vyhral nad Vladom. Od Jána sa však uznania nedočká. To, že získal polovicu jeho špinavých peňazí je preňho prekročením morálnej hranice. A to nie je z ďaleka to jediné, čo Romanovi prekazí radosť z výhry.

Paula oficiálne preberie dielňu a vymenuje Ruda za vedúceho. Rodina Lánskych má dôvod na oslavu. Konečne nič nebráni ich spoločnému šťastiu. Paula si to váži, no ešte stále je tu niečo, čo ju trápi a na čo nedokáže zabudnúť.

Viktor, aby sa dostal z dlhov, príjme ponuku na drogový biznis. Pred Paulou si vybaví alibi. Oklame ju, že kvôli cestovke musí ísť pracovne na niekoľko dní do Nórska. Paľko však náhodne v cestovke stretne Viktorovho známeho z podsvetia.

Sledujte v stredu, 22. novembra, o 12.50!

Nenechajte si ujsť ani vianočnú romantickú komédiu Najkrajší vianočný bozk - v nedeľu, 26. novembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie