Chlapi neplačú III.: 55. epizóda

Chlapi neplačú III.: 55. epizóda

Viktor Paľkovi prezradí, že mama s Michalom už nie sú spolu a klamali mu o tom. Michal Paule navrhne, aby sa s Paľkom vrátili domov...

Vlado je späť z nemocnice, no zdá sa, že fyzicky stále nie je pri sile. Za to, že mu Ján zachránil život, sa rozhodne urobiť veľké gesto - nezastaví výrobu. Roman sa však obáva, že to je len ďalšia hra a nik netuší, čo má Vlado skutočne zase v pláne.

Paula si uvedomí, že Viktor ústupok s odročením súdu len hral, aby mohol udrieť v tej najhoršej chvíli. Navyše Paľkovi prezradí, že mama s Michalom už nie sú spolu a klamali mu o tom. Michal Paule navrhne, aby sa s Paľkom vrátili domov a problém so súdom riešili ako rodina.

Macek je odhodlaný urobiť všetko preto, aby sa Cilka vrátila späť do fabriky. Ľubka však nie je ochotná vzdať sa jej. Cilka navrhne kompromis, ktorý by mohol pomôcť všetkým.

Karči sa pokúsi Vojta prehovoriť, aby opätoval záujem lesníčky Mirky. No Vojtovi lakomstvo bráni začať si akýkoľvek vzťah so ženou. Karči mu napokon naplánuje rande s Mirkou za jeho chrbtom!

Sledujte v piatok, 3. novembra, o 12.45!

Nenechajte si ujsť ani pôvabný rodinný film Psia duša 2 - v nedeľu, 5. novembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie