Schudol viac ako 100 kíl. Ľubo sa zmenil na nepoznanie a splnil sa mu sen

Schudol viac ako 100 kíl. Ľubo sa zmenil na nepoznanie a splnil sa mu sen
Zdroj: TV Markíza

Mladý účastník Extrémnych premien prešiel najväčšou premenou. V rozhovore prezradil viac.

Ľubo za rok dokázal spraviť jednu neskutočnú a neuveriteľnú premenu. Na začiatku vážil 193 kilogramov a šport bol pre neho nepredstaviteľnou aktivitou. Hoci v detstve hrával hokej a podľa otca mal dobre našliapnuté na profesionálnu kariéru, vzdal to a začal priberať. Až keď ho domáca váha, ktorá váži až do 180 kíl, nedokázala odvážiť, povedal si, že bez Extrémnych premien nedokáže schudnúť.

„My sme mali doma váhu len do 180 kíl. Keď som povedal mojej sestre, že sa idem odvážiť, koľko mám vlastne kíl a váha ukázala chybu, vtedy som vedel, že je to so mnou zle. Mal som ilúzie, že mám okolo 140 kíl, ale toto ma dostalo naspäť do reality. Ako jedinú možnosť som videl prihlásenie do Extrémnych premien,“ prezradil Ľubo pre markiza.sk.

Počas roka schudol 108 kíl

„Ja som premenou tak preplával. Som dosť flegmatický typ, a keď si nastavím nejaký systém, ktorý idem, neriešim nič okolo. Toto som si držal počas premeny v hlave a mne aj Maroš veľakrát povedal, že je super, že neriešim nič okolo seba. Pre mňa to fungovalo perfektne,“ povedal.

Na konci šou dosiahol vytúženú váhu 85 kilogramov. Schudol tak počas roka neuveriteľných 108 kíl. Najviac je na neho hrdá nielen rodina, ale aj jeho priateľka, s ktorou sa zoznámil vďaka šou. Ľubo je na svoju premenu neskutočné hrdý a aj sebavedomie mu rastie.

„Teraz sa pred zrkadlom promenádujem, fotím sa z rôznych uhlov. Ja sa na tom smejem, ale robím to podvedome, lebo som na seba veľmi pyšný, že som to zvládol. Sám sebe sa začínam konečne páčiť,“ povedal v rozhovore.

Ako sa zmenil Ľubo po roku účinkovania v šou, čo vidí, keď sa pozrie teraz do zrkadla, sa dozviete v rozhovore.

FOTO:  TV Markíza

FOTO:  TV Markíza

Nenechajte si ujsť Extrémne premeny Slovensko každú stredu na Markíze a o týždeň skôr na Voyo.

Galéria

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie