Jaro nedokončil premenu: Nechutné nadávky na Maroša a úplné zlyhanie

Jaro nedokončil premenu: Nechutné nadávky na Maroša a úplné zlyhanie
Zdroj: Markíza

Takéto slová od Jara po tom všetkom nikto nečakal.

Na začiatku Extrémnych premien mal Jaro 265 kilogramov. Nechodil ani medzi ľudí, lebo sa hanbil a prekážali mu pohľady iných. Maroš Molnár mal zo začiatku čo robiť, aby ho nakopol a aby mladík získal nejakú disciplínu. Keď po bootcampe išiel domov, Maroš mu vybavil osobného trénera, aby na neho dohliadal.

Ani to nepomohlo a Jaro klamal nielen Marošovi, ale aj rodine. Na tréningy nechodil, ako mal a vynechával dohodnuté cvičenia. Nedosiahol tak cieľ ani na trojmesačnom, ani na polročnom vážení. Maroš chcel veci zobrať do svojich rúk. Jara prehovoril, aby sa presťahoval do Bratislavy, kde chodil k nemu na tréningy a zabezpečil mu aj prácu.

Na deväťmesačnom vážení opäť nedosiahol cieľ, z práce ho vyhodili a nebol vhodným kandidátom na plastickú operáciu. Keď Maroš oznámil Jarovi, že už nebude pri jeho premene a uvidia sa najskôr na ročnom vážení, Jaro vybuchol a začal naňho nadávať a odišiel. Keď sa stretli po troch mesiacoch, nič sa u neho nezmenilo. Opäť sa na niečo vyhováral a Marošovi povedal, že prežíval ťažké obdobie aj kvôli priateľke, ktorá ho podviedla počas premien.

Viac sa dozviete vo videu.

FOTO:  Markíza

Galéria

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie